Pazarlamanın geleceği SMARTIES NEXT!’te

Pazarlamanın geleceği nereye gidiyor? Yapay zekanın da işin içine girmesiyle hızla değişen dünyada tüketicileri neler bekliyor?

Pazarlamanın geleceği SMARTIES NEXT!’te
  • 0
  • 1
  • 8 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Pazarlamanın geleceği nereye gidiyor? Yapay zekanın da işin içine girmesiyle süratle değişen dünyada tüketicileri neler bekliyor? Pazarlama dünyasına dair merak edilen bütün sorular 11 Aralık’ta Swissotel The Bosphorus’ta düzenlenen SMARTIES NEXT! CONFERENCE’ta yanıt bulacak.

SMARTIES NEXT! Conference başlıyor!

Dünya çapında 800’den fazla üyesi olan, marka, ajans, yayıncı ve teknoloji dağıtıcılarını buluşturan MMA TÜRKİYE tarafından düzenlenen, çağdaş pazarlama alanında yaratıcılığın ve yenilikçiliğin konuşulacağı SMARTIES NEXT! CONFERENCE, 11 Aralık 2023 tarihinde Swissotel The Bosphorus’ta yılın en son pazarlama aktifliğine konut sahipliği yapıyor.

Etkinlikte Meta, Snap, Unilever, Mastercard, HyperIn üzere pazarlama dünyasında en çok merak edilen başkan şirketlerin, önde gelen yöneticileri ve fikir önderleri 20’den fazla seans ve panelde çağdaş pazarlama konusunu her istikametiyle ele alacak.

Fintech ve martech konusuna da ayrıntılı olarak değineceğimiz SMARTIES NEXT!’te, yapay zekanın bankacılık süreçlerinde yarattığı ihtilal ise Akbank, Garanti BBVA ve Yapı Kredi temsilcilerinin katılacağı panellerde masaya yatırılacak.

Mastercard’ın sunacağı “NEXT! in Personalisation” oturumunda da Mastercard’ın hassas hedefleme için bilgi ve teknolojiden nasıl yararlandığını öğreneceğiz. NEOHUB ve Netmera ise yapay zekanın martech ve fintech uygulamalarında kullanımını “NEXT! in AI Shaped Martech & Fintech” oturumunda tartışacak.

ABD’de Interpol ve Birleşmiş Milletler üzere kurumlara danışmanlık veren AI Ethics Lab’ın kurucusu ve yöneticisi Dr. Cansu Canca geleceği sorumlu bir biçimde şekillendirmek için hayati değer taşıyan etik konuları, Unilever DACH Bölgesi Beslenme Kümesi Genel Müdürü, FMCG dünyasının parlayan yıldızı Jochanan Senf, yeni teknoloji araçlarının kullanımını ve avantajlarını; yapay zekanın perakende kesimindeki gelişimi ve kendi işlerinde edindiği tecrübeleri, Snap DACH Bölgesi Yöneticisi Goetz Trillhaas yapay zeka teknolojilerinin pazarlama kampanyalarını nasıl dönüştürdüğünü, dünyanın birçok ülkesinde AVM’lere yönelik tahliller üreten Hyperln Inc.’in kurucusu Markus Porvari da perakende gayrimenkullerinde kullanılan arttırılmış gerçeklik ve öteki yeni teknolojik tahlilleri anlatacak. Türkçe yapay zeka platformu Cypien AI’ın CEO’su Sait Tunç Günbey ve CTO’su Mert Tuna Yılmaz dijital dönüşümde ekonomik ve ekolojik sürdürebilirliği iştirakçiler ile paylaşacak.

MMA Almanya İdare Şurası Lideri Mark Wächter, Snap Dach Bölgesi Yönetisi Goetz Trillhaas, Unilever Dach Bölgesi Beslenme Kümesi Genel Müdürü Jochanan Senf ve MMA Almanya Ülke Müdürü Elvin Altun Noyan, Artırılmış gerçekliğin (AR), sanal gerçekliğin (VR) ve öbür ileri teknolojilerin müşteri etkileşimini nasıl artırdığını ve sürükleyici marka tecrübelerini nasıl desteklediğini “Artırılmış Pazarlamacı” panelinde tartışacaklar.

Dijital dönüşümde sürdürülebilirlik üzerine yaptığı çalışmalarıyla dikkat çeken AU Inova Lab Yöneticisi ve birebir vakitte tüm SMARTIES NEXT! CONFERENCE’ın da moderatörlüğünü yapan Doç. Dr. Dicle Yurdakul’un yöneteceği “Yapay Zeka’da Etik ve Hukuk” panelinin konuşmacıları ise AI Ethics Lab. Kurucu ve Yöneticisi Dr. Cansu Canca, Baysal Sezgin Hukuk Firması Ortağı Av.Özlem Sezgin ve Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyesi, Gazeteci-Yazar Dr. Özgür Mumcu olacak.

Yapay zekanın ve influencer pazarlamasına tesiri de incelenecek mevzular ortasında. Serhat Demir ve Uberküloz yani Berk Keklik, SMARTIES NEXT!’te yapay zekayı bu alanda nasıl kullandıklarını ve gelecekte nereye gideceğine dair niyetlerini paylaşacaklar.

Aynı günün akşamında, Eylül 2022 – Eylül 2023 periyodunun yenilikçi, yaratıcı, başarılı modern pazarlama kampanyalarının ve projelerinin katıldığı “SMARTIES AWARDS 23”de mükafatlar sahiplerini bulacak. Ayrıntılı bilgi ve fiyatsız davetiye www.mmaturkey.org adresinden ya da MMA Türkiye toplumsal medya hesaplarından temin edilebilir.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/smarties-next-conference-basliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir