Orta düzey fiyatına amiral gemisi: İşte Realme GT5 Pro’nun kamera yetenekleri!

Realme GT5 Pro ile çekilmiş fotoğraflar, Webio’dan yapılan resmi bir gönderi ile paylaşıldı. İşte o görseller…

Orta düzey fiyatına amiral gemisi: İşte Realme GT5 Pro’nun kamera yetenekleri!
  • 0
  • 0
  • 6 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Birçok güçlü oyuncunun yer aldığı akıllı telefon dünyasında sıçrama gerçekleştirmek isteyen Realme, yeteneklerini konuşturduğu yeni bir modelle sahne almayı planlıyor. Daha evvel sızıntı bilgilerini paylaştığımız yeni amiral gemisi model için artık sayılı günler kaldı.

Realme GT5 Pro ile çekilmiş fotoğraflar yayınlandı

Daha evvelki haberlerimizde de şirketin, Realme GT5 Pro modelinde kamera yeteneklerini ön plana çıkarmak istediğini belirtmiştik. 7 Aralık’ta tanıtılması beklenen model ile ilgili değerli bir paylaşım yapıldı. Realme GT5 Pro modelinin 3x telefoto kamerasıyla çekilmiş fotoğraflar yayınlandı.

Daha evvel yapılan f/2,6 diyafram açıklığına sahip 3x optik zoom ile birlikte Sony’nin 50MP IMX80 sensörünü kullanacak. Öteki bir afişe nazaran ise işlemci koltuğunda Android dünyasının en güçlü isimlerinden Snapdragon 8 Gen 3’ün yer alacak.

Şirket geçtiğimiz haftalarda Realme GT5 Pro’nun 5.400 mAh ile geleceğini, bu bataryanın da 240W süratli şarj takviyesine sahip olacağını açıklamıştı. Bunun yanı sıra 50W kablosuz süratli şarj özelliğine de sahip olacak. Ek olarak kıymetli bir kaynak, aygıtın 490 dolardan satışa sunulacağını belirtiyor.

Realme modelinin 1.5K çözünürlüklü 144 Hz tazeleme suratı sunan BOE tarafından üretilen kavisli, 3000nit zirve parlaklığına sahip AMOLED bir panelle gelmesi bekleniyor. Aygıtta metal bir orta çerçeve yer alacak ve toza ve suya karşı güçlü olacak. Son olarak 12 GB + 256 GB, 16 GB + 512 GB ve 24 GB + 1 TB seçenekleriyle satışa sunulacak.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/realme-gt5-pro-cekilmis-fotograflar-kamera-yetenekleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir