Netflix, beğeni toplayan animenin 2. dönemini onayladı!

Netflix’in birinci dönemiyle büyük beğeni toplayan animesi Blue Eye Samurai için 2. dönem onayı geldi! İşte detaylar…

Netflix, beğeni toplayan animenin 2. dönemini onayladı!
  • 0
  • 0
  • 13 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Netflix, birinci döneminin muazzam muvaffakiyetinin akabinde tanınan anime dizisi Blue Eye Samurai’nin merakla beklenen ikinci dönemini resmen onayladı. Çarpıcı görselleri ve ağır koreografili savaşlarıyla tanınan dizi, Rotten Tomatoes’ta eleştirmenlerden %100’lük harika bir puan alarak büyük beğeni topladı.

Blue Eye Samurai 2. dönem resmen geliyor

Blue Eye Samurai, intikam arayışındaki genç bir bayanın ilgi cazip hikayesi etrafında dönüyor ve yetişkinlere yönelik farklı temaları izleyicilerde güçlü bir yankı uyandırdı. Rolling Stone diziyi “animasyonun canlı aksiyon kadar canlı dünyalar, karakterler ve maceralar yaratmak için nasıl kullanılabileceğinin inanılmaz, son derece belalı bir örneği, hatta bazen daha fazlası” olarak tanımlıyor.

Benzer halde Ready Steady Cut da diziyi yalnızca yılın en uygun animasyon dizisi olarak değil, Netflix’in tüm kataloğundaki en uygunlardan biri olarak tanımlıyor.

İkinci dönemin, başkahraman Mizu’nun intikam seyahatine devam ederek daha ağır ve sürükleyici bir öykü anlatımı sunması bekleniyor. Dizinin yaratıcıları Amber Noizumi ve Michael Green, Mizu’nun önümüzdeki dönemde “dökecek çok daha fazla kanı” olacağının ipuçlarını verdi.

İkili, Mizu’ya ve onun intikam odaklı öyküsüne duydukları tutku için global izleyicilere minnettarlıklarını söz ederek, öyküyü Edo periyodu Japonya’sında gerçekçi bir biçimde hayata geçirme konusundaki kararlılıklarını vurguladı.

İlk dönemin finali öteki maceralar için açık kapı bırakırken, ikinci dönemin olay örgüsünün detayları sıkı bir formda gizlenmeye devam ediyor. Noizumi ve Green yapımın ne vakit başlayacağını açıklamayarak hayranların Mizu’nun destanının devamına dair merakının artmasına sebep oldu.

Siz dizi hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/blue-eye-samurai-2-sezon-onaylandi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir