Merkezefendi Belediye Lideri Şeniz Doğan, öğretmenlerle buluştu

Merkezefendi Belediye Lideri Şeniz Doğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Belediye’de misyon yapan öğretmenlerle buluştu. Lider Doğan, öğretmenlerin eğitim manasında büyük değere sahip olduklarını belirterek, öğretmenlerin her vakit yanlarında olduklarını söz etti.

Merkezefendi Belediye Lideri Şeniz Doğan, öğretmenlerle buluştu
  • 0
  • 3
  • 27 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Merkezefendi Belediye Lideri Şeniz Doğan, 24 Kasım Öğretmenler Günü hasebiyle Belediye’de vazife yapan öğretmenlerle buluştu.

Merkezefendi Belediyesi tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Merkezefendi Belediyesi’nde misyon yapan öğretmenler için program düzenlendi. Rahmetler Toplantı ve Stant Salonu’nda düzenlenen programa, Denizli Vilayet Ulusal Eğitim Şube Müdürü Yavuz Çağlar, Merkezefendi Halk Eğitim Müdürü Harun Maden, Merkezefendi Belediyesi bünyesinde vazife yapan çok sayıda öğretmen ve ünite müdürleri katılım sağladı.

Merkezefendi Belediyesi’nin tesislerinde misyon yapan öğretmenler için özel kutlama programında öğretmenlerle bir ortaya gelen Lider Doğan, aktifliğe katılan tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

“ÖĞRETMENLERİMİZİN HER VAKİT YANINDAYIZ”

Öğretmenlerin eğitim manasında büyük değere sahip olduklarını belirten Merkezefendi Belediye Lideri Şeniz Doğan,”Belediyemiz bünyesinde vazife yapan öğretmenlerimizle bir ortaya gelmenin memnunluğunu yaşıyorum. Başöğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği yolda; çağdaş, üreten ve düşünen bireyler yetiştirmek için özveriyle çalışan pahalı öğretmenlerimizin her vakit yanındayız. Öğretmenler, genç zihinlere ilham veren, hepimizin yolunu bilgiyle aydınlatan rehberlerdir. Bu kutsal vazifesi yerine getiren her bir öğretmenimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, sevgiyle selamlıyorum” diye konuştu.

Kaynak: ANKA / Eğitim

Haberler.com

https://www.haberler.com/egitim/merkezefendi-belediye-baskani-seniz-dogan-ogretmenlerle-bulustu-16571734-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir