Mercedes Online Satış platformu: En son modelleri internetten alın!

Mercedes online satış platformu nasıl kullanılır? Mercedes-Benz Online Store ile istediğiniz aracı birkaç dakikada rezerve edebilirsiniz.

Mercedes Online Satış platformu: En son modelleri internetten alın!
 • 0
 • 4
 • 26 Kasım 2023
 • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
  Loading...
 • +
 • -

Mercedes-Benz Online satış platformu nasıl kullanılır? Alman otomotiv devinin ülkemizde yürüttüğü hizmetler ortasında internet üzerinden araba rezervasyonu yapma bulunuyor. İstediğiniz aracın farklı konfigürasyonlarını seçerek rezerve edebiliyor ve günler içinde yeni aracınıza kavuşabiliyorsunuz.

Mercedes-Benz Online Satış nasıl gerçekleşiyor?

Mercedes, 2023’ün yaz aylarından bu yana Online Store hizmeti yürütüyor. Kullanıcıların internet üzerinden alışveriş yapabildiği platform, araç satın alma sürecini hem zahmetsiz hem de şeffaf bir halde yürütüyor.

Online Store’da pek çok farklı model ve donanım seçeneği temin edilebiliyor. Lakin sevkiyat durumu bayilerin stok durumuna nazaran değişkenlik gösteriyor. Ancak randevu sonrasında satın alım sürecinin 2-3 hafta içerisinde başlayacağı belirtiliyor.

Online sipariş vermek isteyen müşterilerin şu kademeleri takip etmesi gerekiyor:

 • Adım 1: Birinci olarak istediğiniz modeli seçmeniz gerekiyor. Online Store’da birçok farklı Mercedes modeli ve donanım seçenekleri mevcut olduğunu unutmayın.
 • Adım 2: Araca karar verdikten sonra online sipariş sayfasından rezervasyon sürecinizi gerçekleştirmelisiniz. Burada şahsî bilgilerinizi ve adresinizi girmeniz gerekiyor.
 • Adım 3: Ödeme yolu seçiminde ise Mercedes-Benz Finans’tan faydalanabilirsiniz. Bu indirimli taksit seçeneklerinden birini seçmenize imkan tanıyacaktır. Kredi kartı, EFTP yahut nakit ödeme üzere öteki alternatifleri de değerlendirebilirsiniz.
 • Adıdm 4: Araç ve ödeme bilgilerini onayladıktan sonra konfigürasyonlarınızı sepete ekleyin. Siparişiniz kayıt edilmek üzere yetkili bayiye iletilecektir.

Mercedes Online Store irtibat kanalları

Rezervasyon süreci sayesinde hem sistemde yer ayırmış hem de satış temsilcisiyle irtibat kurmuş olacaksınız. Sipariş onayı, cep telefonu ve e-posta adresinize iletilecek. Bu süreçten sonra sonra araç teslimat kademesine geçiş yapacaksınız.

Satış temsilciniz ile bağlantı halinde kalmanızı, tüm ayrıntıları ve teslim takvimini takip etmeniz gerektiğini unutmayın. Mercedes’e e-posta (iletiş[email protected]) ve telefon (444 62 44) ile ulaşabilirsiniz.

Peki siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/mercedes-online-satis-platformu-nasil-kullanilir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir