Hakkı Alkan’dan yeni teşebbüs: Co-Founder.Academy!

Hakkı Alkan’dan eğitim ve danışmanlık başta olmak üzere farklı hizmet ve tahlil teklifleri sunan yeni teşebbüs: Co-Founder.Academy!

Hakkı Alkan’dan yeni teşebbüs: Co-Founder.Academy!
  • 0
  • 5
  • 26 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Hakkı Alkan eğitim ve danışmanlık başta olmak üzere hizmet ve tahlil teklifleri sunan Co-Founder.Academy teşebbüsünü duyurdu. Özgür Deveci, Enes Yiğit ve Hakkı Alkan iştirakinde kapsamlı danışmanlık hizmeti sunan Co-Founder.Academy uzman eğitmenleriyle şirketler için sürdürülebilir kalkınma vaat ediyor.

Co-Founder.Academy neler sunuyor?

Sürdürülebilir kalkınma vizyonuyla eğitim ve danışmanlık başta olmak üzere farklı hizmet ve tahlil teklifleri sunan Co-Founder.Academy, markaların muhtaçlık duydukları mesleksel ve şahsî gelişim gereksinimlerine dayanak vermek, iş dünyasında karşılaşılan problemlere alanında uzman eğitmenleriyle çözüm önerileri getirmek ve şirketlerin gereksinimlerine yönelik bahis özelinde ve kapsamlı eğitim paketleri düzenleyerek stratejik muvaffakiyet parametrelerini gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Bireysel yetenekler, kurumsal şirketler ve kamu kuruluşları için hizmet veren Co-Founder.Academy girişimcilik ve inovasyon odaklı programları ile istihdam süreçlerini kolaylaştırmayı, pazarlama ve satış stratejilerini geliştirmeyi amaçlıyor. Şirketlerin, fırsatları ve yenilikleri yakalamaları için yanlışsız gaye kitlelerini belirlemelerine, süratle dönüşmelerine, gelişmelerine ve dijital dönüşümün yarattığı risklerini azaltmaya yardımcı olan Co-Founder.Academy, tıpkı vakitte ferdi yeteneklere özel olarak hazırladığı eğitim ve gelişim programlarıyla muvaffakiyet kıssalarına ortak oluyor.

Markaların iş süreçlerini her basamakta optimize ederek, işi daha tesirli ve süratli hale getirmeyi hedefleyen Co-Founder.Academy, dijital dönüşüm stratejileriyle hizmet verdiği şirketlerin dijital dünyadaki rekabet avantajını artırıyor. Ayrıyeten markaların değişen pazar şartlarına süratli bir formda adapte olmasını sağlıyor.

Sizin de girişimcilik seyahatinizde size rehberlik edecek ve başarınızı artıracak bir gruba gereksiniminiz varsa Co-Fonder.Academy’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz: https://co-founder.academy/

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/hakki-alkan-yeni-girisim-co-founder-academy

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir