Marvel sonunda Xbox oyuncularına da sevgi gösteriyor: Blade, tüm platformlarda çıkış yapacak!

Xbox kullanıcıları da sonunda Blade ile Marvel’dan sevgi görecekler. Oyun, Xbox konsollarına çıkan birinci Marvel oyunu olacak.

Marvel sonunda Xbox oyuncularına da sevgi gösteriyor: Blade, tüm platformlarda çıkış yapacak!
  • 0
  • 7
  • 9 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Xbox kullanıcısı olan Marvel hayranları, ikonik karakter Blade’in yer alacağı yeni bir oyunun duyurulmasıyla heyecan içinde. Microsoft ve Bethesda’nın bir yan kuruluşu olan Arkane Lyon tarafından geliştirilen oyun için heyecan yüksek.

Blade, Xbox konsollarına gelecek olan birinci Marvel oyunu olacak

Oyunun Xbox özel oyunu olup olmayacağı şimdi katılaşmamış olsa da, Marvel’s Blade ‘in Xbox’a geliyor oluşu oyun topluluğunda heyecan yarattı.

PlayStation’a özel olan Spider-Man serisi ve Wolverine üzere öteki birtakım Marvel oyunlarının bilakis, Blade’in birebir yolu izlemeyecek olması çok kıymetli bir haber. Haber, hayranlar ortasında oyunun Xbox’a özel olma mümkünlüğü hakkında tartışmalara yol açarken, pek çok kişi çok platformlu bir sürüm için umutlarını lisana getirdi.

Bethesda’nın Redfall ve Starfield üzere oyunları Xbox’a özel yapma geçmişi göz önüne alındığında, kimileri PlayStation kullanıcıları için çok optimist beklentilere karşı ihtarda bulunuyor.

Topluluğun heyecanı sadece platform tercihlerine odaklanmıyor; geliştirici olarak Arkane Lyon’un seçilmesi de olumlu yansıları körükledi. Dishonored ve Deathloop üzere beğenilen oyunlardaki çalışmalarıyla tanınan Arkane Lyon’un bir Blade oyununa dahil olması heyecan verici bir beklenti yarattı.

Daha az beğenilen vampir oyunu Redfall’un ardındaki stüdyo olan Arkane’nin tekrar vampir temalı bir oyunla uğraşması ironik olsa da, hayranlar stüdyonun kendini kanıtlama potansiyeli konusunda optimist. “Arkane’in vampir kefareti”, topluluk ortasında esprili bir slogan haline geldi.

Münhasırlık ve platform ayrıntıları hakkında resmi onay beklerken, hayranlar şimdiden yaklaşan Blade oyunu için isteklerini lisana getiriyorlar. Hatta kimileri, Microsoft’un daha az bilinen karakterleri içeren Marvel oyunları üretme eğiliminin daha da genişlemesini umuyor. Beklenti yalnızca Xbox kullanıcılarıyla hudutlu değil; PC oyuncuları da Bethesda oyunlarının platformdaki geçmişini göz önünde bulundurarak oyuna sahip olacaklarından eminler.

Marvel’in oyun dünyasına girişiyle ilgili daha geniş bir bağlamda, Xbox’ta berbat karşılanan çok oyunculu canlı hizmet oyunu Avengers’ın yarattığı hayal kırıklığından bahsediliyor. Bu ortada, Iron Man, Captain America ve Black Panther’in yer aldığı öteki Marvel oyunları farklı stüdyolar tarafından geliştiriliyor ve platformları şimdi resmi olarak açıklanmadı.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/marvel-blade-xbox-konsollarina-cikis-yapacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir