Marvel Lideri savlara son noktayı koydu! Iron Man geri dönecek mi?

Marvel Studios Lideri Kevin Feige, Iron Man’in Marvel Sinematik Evreni’ne döneceği tarafındaki argümanlara yönelik bir açıklama yaptı.

Marvel Lideri savlara son noktayı koydu! Iron Man geri dönecek mi?
  • 0
  • 0
  • 5 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Marvel Sinematik Evreni çok sayıda üstün kahramana konut sahipliği yapıyor ve hatta bunlardan kimilerinin izleyicilerde yeri çok farklı. Burada izleyicilerin aklına ilk gelen isimlerden birinin kesinlikle Iron Man olduğuna eminiz, çünkü Tony Stark renkli ve tıpkı vakitte egolu karakteriyle çok kısa müddette beğenileri kazanmayı başardı.

Marvel Lideri Kevin Feige: Iron Man…

Tabii her hoş kıssanın bir sonu olduğu üzere Robert Downey Jr. tarafından canlandırılan Iron Man de 2019’da vizyona giren Avengers: End Game sinemasıyla bizlere veda etti. Pekala Iron Man’in gelecekte Marvel‘a geri dönme ihtimali var mı? En yetkili isimden tezlerle ilgili açıklama geldi.

Marvel Studios Lideri Kevin Feige, Iron Man’in öyküsünün sonunun kusursuz olduğunu ve onu bir daha Marvel Sinematik Evreni‘ne döndürmeyeceklerini net bir formda söyledi. Feige, Tony Stark‘ın Thanos’u yenebilmek ve dünyayı kurtarabilmek için gözünü kırpmadan kendini canını feda ettiğini ve bunun kahramanca olduğunu ve hiçbir halde bu hoş sonu geri almak istemediklerini söz etti.

O anı saklayacağız ve bir daha o ana dokunmayacağız. Bunu başarmak için hepimiz yıllarca çok çalıştık ve bunu hiçbir biçimde sihirli bir formda geri almak istemeyiz.

Kevin Feige tarafından üstteki tabirlerin haricinde rastgele bir açıklama yapılmazken, raporlara nazaran Iron Man gelecekte çoklu evren konseptiyle birlikte yine izleyicilerin karşısına çıkabilir. Bu düşük bir mümkünlük olsa da bu türlü bir durumun gerçekleşmesi halinde Iron Man’i farklı aktörler canlandırabilir. Özcesi Robert Downey Jr.’ın bir daha o gösterişli demir adam kostümünü giymesi beklenmiyor.

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce Marvel, fenomen muhteşem kahramanını geriye döndürmeli mi? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/iron-man-geri-donecek-mi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir