Mal varlığına el konulan Eylül Öztürk yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına boğuldu

Fenomenlere başlatılan operasyonda mal varlığına el konulan Eylül Öztürk, son vakitlerde yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına boğuldu.

Mal varlığına el konulan Eylül Öztürk yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarına boğuldu
  • 0
  • 3
  • 9 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Engin ve Dilan Polat’ın tutuklanmasının akabinde hakkında soruşturma başlatılan fenomenler ortasında yer alarak mal varlığına el konulan Eylül Öztürk, son devirde yaşadıklarını gözyaşları içinde anlattı. Öztürk bu süreç bittiğinde hayatının belgeselini çekeceğini lisana getirirken fenomenin bu kelamları kullanıcıların reaksiyonunu çekti.

AMERİKA’DA 10 KONUTUN NASIL ALDIĞINI ANLATMIŞTI

Amerika’da 10 konutu bulunan Eylül Öztürk, takipçilerinden gelen “O konutları nasıl aldın?” sorusu üzerine şunları söylemişti: “Evlerin her biri 125 bin dolar. 125 bin dolara Türkiye’de bir otomobil alırsın anca. Hepsini satsam bir tane büyük konut anca alabiliyorum. Millet 10 tane malikanem var zannediyor. Yıllarca yemedim, içmedim biriktirdim ben tavırlı bir bayanım. Keşke hepsini biriktirip 1 tane büyük konut alsaydım. O vakit bu kadar konuşulmazdı. 10 tane deyince millet bir şey var zannediyor. Amerika’da 100 bin dolara konut alabiliyorsun. İstanbul’da mümkün değil. Anlamıyorlar bunu maalesef.”

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Merkezlerinde çalışan emekçileri çıkardıklarından bahseden Eylül Öztürk, Türkiye’deki meskenini de kapattığını lisana getirdi. Fenomen isim bir müddet sonra gözyaşlarını tutamadı. Öztürk’ün gözyaşlarına boğulduğu anlar toplumsal medyada gündem oldu. Hayatının belgeselini de çekeceğini söyleyen Öztürk, dalga konusu oldu.

NE OLMUŞTU?

İstanbul merkezli 6 vilayette düzenlenen, Dilan Polat ile eşi Engin Polat’ın da tutuklandığı soruşturma kapsamında dava belgesine sonradan eklenen ve “Şampiyonlar Ligi” ismiyle paylaşılan fotoğraf karesinde bulunan 12 kişinin şirketine kayyum atandı. Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen, 24 şüpheliden 16’sının tutuklandığı soruşturma devam ediyor. Bu kapsamda Eylül Öztürk Özkan, Feyzanur Başar, İleyda Topal, Prensip Elagöz, Kadir Yiğit, Merve Işık Korkut, Muhammed Oğuz Başar, Murat Yiğit, Tolunay Topal, Yasemin Yiğit, Tuğba Demir, Yavuz Selim Korkut’un mal varlığı bedellerine el konuldu.

Haberler.com

https://www.haberler.com/magazin/mal-varligina-el-konulan-eylul-ozturk-16607031-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir