God of War’dan “Kratos”, CoD: Çağdaş Warfare 3 ile dalga geçti!

God of War’da Kratos’u canlandıran Christopher Judge, Çağdaş Warfare 3’ün kıssa modunun kısalığıyla canlı yayında dalga geçti!

God of War’dan “Kratos”, CoD: Çağdaş Warfare 3 ile dalga geçti!
  • 0
  • 3
  • 9 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


The Game Awards 2023 merasimi sırasında, God of War serisindeki Kratos rolüyle tanınan Christopher Judge, bir ödül sunarken Call of Duty: Çağdaş Warfare 3’ün kıssa moduna latifeyle karışık bir gönderme yaptı.

Kratos ’u canlandıran Christopher Judge’ın konuşması 8 dakika sürmüştü

Bir evvelki yıl sekiz dakika süren konuşmasıyla En Yeterli Performans mükafatını kazanan aktör, esprili bir formda konuşmasının bu yılki Call of Duty kıssa modu müddetinden daha uzun olduğunu belirtti.

Judge, sahnede sevinçli bir halla, “Burada durup uzun konuşmalar yapmayacağım. Senaryoya sadık kalacağım. Geçen yılki üzere sekiz dakikalık bir konuşma olmayacak. Lakin eğlenceli bir gerçek: konuşmam bu yılki Call of Duty kıssasından daha uzundu” dedi.

Bu yorum direkt Çağdaş Warfare 3’ün piyasaya çıktığında karışık tenkitlerle karşılanan nispeten kısa ve tartışmalı dört ila beş saatlik senaryosu nedeniyle karşılaştığı tenkitlere atıfta bulunuyordu.

Modern Warfare 3’ün tek oyunculu moduna yönelik tenkitler, kısalığının ötesine geçerek, sığ yazım, dolgu içeriği ve oyuncuları evvelce belirlenmiş senaryodan saptıkları için cezalandıran katı amaçlarla ilgili kaygıları de kapsıyordu. Judge’ın latifesi, senaryo modunun yetersiz tecrübesinde kusur bulan oyun topluluğunun hislerini yansıtıyor.

Seyircilerden gelen alkış ve kahkahaların akabinde Judge, “Asla çalışmayacağım bir şirket daha” diyerek latifesine bir katman daha ekledi ve görünüşe nazaran oyunun yayıncısı Activision’a ince bir gönderme yaptı. Bu ek açıklama, şirketin uygulamalarından potansiyel bir memnuniyetsizlik ya da uyuşmazlık olduğunu ima ederek, aktörün Activision ile işbirliğinden uzak durma tercihini pekiştirdi.

Bu eğlenceli şakalaşmanın ortasında Sony Santa Monica, God of War: Ragnarok için 12 Aralık’ta hem PS4 hem de PS5 oyuncuları için yayınlanacak fiyatsız DLC’yi duyurma fırsatını yakaladı. Valhalla DLC’si, roguelike formatında, sürü modları ve boss rush’ları da dahil olmak üzere yeni savaş zorlukları sunuyor.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/god-of-war-kratos-modern-warfare-3-dalga-gecti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir