Last of Us Part II Remastered için beklenen fragman çıktı!

Last of Us Part II Remastered için yeni No Return modu tanıtıldı. 2024’te PS5 için çıkacak oyun, daha evvel görülmemiş bir mod sunacak.

Last of Us Part II Remastered için beklenen fragman çıktı!
  • 0
  • 0
  • 6 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Naughty Dog ve Sony, PlayStation 5 için Remastered olarak piyasaya sürülmesi beklenen The Last of Us Part II üzerinde çalışıyor. Yayınlanan son fragman, oyuna eklenecek yeni modlardan birine birinci bakışı sağlıyor. Aksiyon-macera oyununa eklenecek hayatta kalma modu olan “No Return” modunu gösterdi.

The Last of Us Part II Remastered için No Return modu

No Return modunda oyuncular, Ellie yahut Joel üzere karakterlerle rastgele müsabakalar yapmayı seçebilecek. Yerler, düşmanlar ve canavarlar rastgele oluşturulacak ve her oyunda yeni zorluklar sunulacak.

Oyuncular, daima değişen tehditlere karşı mümkün olduğu kadar uzun müddet hayatta kalabilmek için silah ve materyal toplayacak. Karakterler, maç sırasında beklenmedik değişiklikler ekleyerek senaryoyu bilakis çevirebilecek.

Hayatta kalmanın ötesinde; maçlardaki ilerlemenin kimi avantajları da olacak. Oyuncular, No Return’de kullanmak üzere daha fazla karakterin, silahın ve öteki mükafatların kilidini açabilecek. Bu, Last of Us Part II’de daha evvel olmayan bir oynanış manasına geliyor.

Yeni moda ek olarak PS5 Remastered’ın da diğer eklemeler de olacak. Geliştirici yorumlarıyla birlikte müziklerde değişiklikler yapılacak. Ayrıyeten 4K görüntü kalitesi ve VRR (değişken yenileme oranları) dayanağı üzere grafiksel geliştirmeler de mevcut.

The Last of Us Part II Remastered, 19 Ocak 2024’te sırf PlayStation 5’e sunulacak. Geliştirilmiş sürümün ön siparişleri, gelecek yılın başlarında piyasaya sürülmeden evvel bugün başladı.

Peki, siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/last-of-us-part-ii-remastered-no-return-modu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir