Android’in hükümdarı oyun testinde: Xiaomi 14 Pro PUBG testi!

Xiaomi, teknoloji dünyasında ismini yenilikçi yaklaşımıyla duyurmuş bir marka olarak öne çıkıyor. Xiaomi 14 Pro PUBG testi sizlerle.

Android’in hükümdarı oyun testinde: Xiaomi 14 Pro PUBG testi!
  • 0
  • 1
  • 6 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Xiaomi, teknoloji dünyasında ismini kaliteli eserleri ve yenilikçi yaklaşımıyla duyurmuş bir marka olarak öne çıkıyor. Xiaomi’nin son teknoloji mükemmeli, kullanıcılarına yüksek performans ve göz alıcı özellikler sunan Xiaomi 14 Pro, şıklık ve güç arayanlar için tasarlanmış bir aygıt. Xiaomi 14 Pro PUBG testi sizlerle.

Xiaomi 14 Pro PUBG testi!

Xiaomi 14 Pro, göz alıcı bir dizayna sahip olan ultra ince çerçevelerle donatılmış, kompakt yapısıyla dikkat çekiyor. 6.7 inçlik büyüklüğe sahip olan ekran, 2K çözünürlüğüyle canlı ve ayrıntılı imgeler sunuyor. OLED teknolojisi sayesinde varlıklı renkler ve derin siyahlar elde etmek mümkün olurken, 120 Hz yenileme suratı da akıcılığı ve kullanım tecrübesini arttırıyor.

Leica iştiraki ile geliştirilen kameralara sahip olan Xiaomi 14 Pro, f/1.42 ila f/4.0 OIS takviyeli 50 MP, f/2.2 50 MP ultra geniş açı ve 50 MP f/2.0 diyafram açıklıklı 3.2x optik zoom ile telefoto art kameraya sahip. Ön kamera çözünürlüğü ise 32 MP.

Cihaz gücünü yeni jenerasyon işlemci olan Snapdragon 8 Gen 3 modelinden alıyor. Bu işlemciler sayesinde günlük işlerden ağır grafik süreçlerine kadar geniş bir kullanım yelpazesi sunuyor.

Kullanıcıların depolama gereksinimlerine yanıt vermek ismine, Xiaomi 14 Pro farklı seçenekler sunuyor. 512 GB’a kadar depolama alanıyla süratli ve sağlam depolama imkanı sağlarken, 12 GB ve 16 GB RAM ile de çoklu misyonlarda sıkıntısız bir performans sunuyor.

Cihaz, günlük kullanımı kolaylaştırmak için çeşitli ilişki seçenekleri sunuyor. USB-C 3.2 portu ve süratli şarj dayanağı üzere özelliklerle donatılmış olan Xiaomi 14 Pro, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4 üzere yenilikçi temas teknolojilerine de sahip. 4.880 mAh batarya kapasiteli aygıt 128W kablolu süratli şarj ve 50W kablosuz şarjı destekliyor.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/xiaomi-14-pro-pubg-testi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir