Kütahya’da Bölge Uygulamasında 3 Aranan Şahıs Yakalandı

Kütahya’da polis grupları tarafından yapılan bölge uygulamasında toplam 146 şahıs, 81 araç ve 17 ticari taksi sorgusu, GBT denetimi ve kontrolü yapıldı. Uygulama sonucunda 3 aranan şahıs yakalandı.

Kütahya’da Bölge Uygulamasında 3 Aranan Şahıs Yakalandı
  • 0
  • 3
  • 9 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kütahya‘da polisin Bölge Uygulamasında toplam 146 şahıs, 81 araç ve 17 ticari taksi sorgusu, GBT denetimi ve kontrolü yapıldı, 3 aranan şahıs yakalandı.

İl Emniyet Müdürlüğü Resmi Takımlar Amirliğine bağlı gruplar, yaya devriyeler ve Çarşı Mahalle Bekçileri tarafından 1 Amir, 5 resmi grup (12 Personel), 2 yaya devriye ve 10 ÇMB işçisi ile Ziraat Mahallesi, Fuat Paşa Mahallesi, Servi Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Cedit Mahallesi ile Hisar Bölgesinde kuşkulu şahıslar ve araçlar üzerinde yapılan bölge uygulamasında, 146 şahıs, 81 araç ve 17 ticari taksi sorgusu, GBT denetimi ve kontrolü yapıldı. 3 aranan şahıs yakalandı. 4 yoklama kaçağı şahsa gerekli tebligat yapıldı. Etrafa rahatsızlık veren 7 şahsa Kabahatler Kanunu uyarınca idari süreç uygulandı. Kesici alet ele geçirilen 2 şahsa idari süreç yapıldı. – KÜTAHYA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Haberler.com

https://www.haberler.com/3-sayfa/kutahya-da-bolge-uygulamasinda-3-aranan-sahis-yakalandi-16607012-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir