Kolektif House Beştepe kapılarını açtı!

Kolektif House, Ankara’daki ikinci lokasyonunu hayata geçirdi. Biz de mevzuyla ilgili tüm ayrıntıları haberimizde paylaşıyoruz.

Kolektif House Beştepe kapılarını açtı!
  • 0
  • 2
  • 5 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Yeni kuşak esnek çalışma alanlarıyla dala öncülük eden Kolektif House, Ankara’daki ikinci lokasyonunu hayata geçirdi. Cumhuriyetin 100. yılında Ankara açılımını başlatan Kolektif House, 1071 Ankara’nın akabinde artık de Beştepe lokasyonunu hizmete açtı.

Kolektif House Ankara’daki ikinci lokasyonunu hayata geçirdi!

Her gereksinime yönelik geliştirdiği inovatif çalışma alanı tahlilleriyle iş hayatına taraf veren bölümün önder markası Kolektif House, Cumhuriyet’in 100. yılında Ankara yatırımlarında sürat kesmiyor. Başkentteki birinci lokasyonu 1071 Ankara’yı kısa müddet evvel hayata geçiren Kolektif House, artık de Beştepe lokasyonunu faaliyete açtı.

Kolektif House Beştepe, 1.423 metrekare kapalı alanı ve 450 metrekare açık alanıyla Ankara iş dünyasının en kıymetli lokasyonlarından birinde konumlanıyor. Mimari olarak Kolektif House’un enerjik ve dinamik ruhunu yansıtan Beştepe lokasyonu; sanat yapıtları, iç yer peyzaj kullanımı, açık hava çalışma alanları, telefon kabinleri ve odaklanma kabinleriyle çalışma ortamı çeşitliliği ve kalitesini üst düzeye taşıyor.

Kolektif House Beştepe’de başlangıçta ortak çalışma alanı kullanımı sağlayan Gezgin üyelik ve Hazır Ofis tahlilleri sunulacak. Mevzuya ait değerlendirmede bulunan Kolektif House Kurucu Ortağı ve CEO’su Ahmet Onur, şunları söyledi:

“Bu yıl Cumhuriyetimizin 100. yılı. Kolektif House olarak bizler de Cumhuriyet ülküsünden aldığımız ilhamla kolektif şuurun ehemmiyetini, kendimizi daima yenilemeyi, gayelerimiz doğrultusunda yılmadan çalışmayı sürdürüyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti’nin asırlık çınar olduğu yılda Ankara açılımımızı yapmaktan ve 1071 Ankara’nın akabinde başkentimizdeki ikinci lokasyonumuz olan Kolektif House Beştepe’yi hizmete açmaktan ötürü son derece memnun ve gururluyuz. İşimizde dünya standartlarının üzerine çıkma isteğini temel kıymetlerimiz olarak benimseyerek, geliştirdiğimiz yeni jenerasyon esnek çalışma alanları ile dala öncülük etmeye devam edeceğiz

Son 5 yılda her yıl yaklaşık 2 kat büyüdük. Bugün geldiğimiz noktada açık orta pazar önderiyiz. Geçtiğimiz aylarda Moda, A+Live Ataşehir, Ferko Signature, 1071 Ankara ve artık de Beştepe üzere merkezi lokasyonlarımızı kullanıcılarımızın hizmetine açtık. Kısa müddet sonra ise Anatolium Kartal, Now Bomonti’nin yanı sıra Ankara’da bir lokasyonumuz daha kapılarını açacak.

Açacağımız yeni lokasyonlarla pazar hissemizi kısa müddette yüzde 30’a taşımayı hedefliyoruz. Farklı büyükşehirler için pazar araştırmamız sürüyor. 2024’te franchise modeli ile de talep toparlamaya başlayıp Türkiye’de yaygınlaşmayı hızlandıracağız. Orta vadede ise yeni hizmetlerle kullanıcılarımıza daha fazla paha üretmenin yanı sıra yurt dışında büyümeyi planlıyoruz.”

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/kolektif-house-bestepe-kapilarini-acti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir