Kardeşlerim YENİ KISIM (108. BÖLÜM) ne vakit, fragman yayınlandı mı? Kardeşlerim yeni kısım ne vakit başlıyor, bu akşam var mı?

ATV’nin sevilen dizisi Kardeşlerim Cumartesi günü 108. KISMIYLA ekranlara gelecek. Diziyi canlı izlemek isteyenler, Kardeşlerim yeni kısım (108. BÖLÜM) ne vakit, fragman yayınlandı mı? Kardeşlerim yeni kısım ne vakit başlıyor, bu akşam var mı? Araştırması yapıyor.

Kardeşlerim YENİ KISIM (108. BÖLÜM) ne vakit, fragman yayınlandı mı? Kardeşlerim yeni kısım ne vakit başlıyor, bu akşam var mı?
  • 0
  • 0
  • 10 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kardeşlerim Her Cumartesi ATV ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Kardeşlerim 108. KISIM 1. Fragmanı yayınlandı! Pekala, Kardeşlerim Yeni kısım (108. BÖLÜM) ne vakit, fragman yayınlandı mı? Kardeşlerim Yeni kısım ne vakit başlıyor, bu akşam var mı? İşte detaylar…

KARDEŞLERİM YENİ KISIM (108. BÖLÜM) NE VAKİT, FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Sevilen dizi Kardeşlerim her Cumartesi ATV ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Yeni kısmı merakla beklenen dizinin sevenleri fragmanı araştırılmaktadır. Kardeşlerim yeni kısmı her çarşamba saat 20.00’de ATV ekranlarında yayınlanacak. Yeni kısmın fragmanı ise dizinin Youtube kanalında yayınlandı. Yeni kısmın fragmanını izlemek için Youtube Kardeşlerim Kanalını ziyaret edebilirsiniz.

KARDEŞLERİM 108. KISIM FRAGMAN İZLE (LİNK)

KARDEŞLERİM YENİ KISIM NE VAKİT BAŞLIYOR, BU AKŞAM VAR MI?

ATV’nin sevilen dizisi “Kardeşlerim” her Cumartesi akşamı izleyicileriyle buluşmaya devam ediyor. Yeni kısmı merakla beklenen bu dizi sevenleri tarafından saat kaçta başlayacağı konusunda sorularla dolu. “Kardeşlerim ” her çarşamba saat 20.00’de ATV ekranlarında izleyicileriyle buluşacak. Dizi tutkunları için kaçırılmayacak bir kısım olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

KARDEŞLERİM DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Celil Nalçakan – Akif Atakul

Ahu Yağtu – Suzan Manyaslı

Cüneyt Mete – Orhan Eren

Fadik Sevin Atasoy – Şengül Eren

Su Burcu Yazgı Coşkun – Asiye Eren

Yiğit Koçak – Ömer Eren

KARDEŞLERİM DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu dört kardeş, yaşanan bir dizi şanssız olayın akabinde hem annelerini hem babalarını kaybederler. Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak dışında diğer yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır. Ta ki yaşananlara sebep olan Akif Atakul’un sahip olduğu kolejin kapıları ve münasebetiyle hayatları bu çocuklara açılana kadar… Zenginin ve fakirin, hatalının ve mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni hayat, herkesi yeni birine dönüştürürken, Kadir ailesini ayakta tutmak, kardeşlerini korumak ve bir ortada tutmak için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır.

Haberler.com

https://www.haberler.com/haberler/kardeslerim-yeni-bolum-108-bolum-ne-zaman-16610566-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir