Huawei’nin tanıtacağı eser lansmandan evvel sızdırıldı!

Huawei, Dubai’de düzenleyeceği lansmanda, şimdi aktiflik başlamadan tanıtılacak eserlerden kimileri sızdırıldı! İşte sürpriz eser.

Huawei’nin tanıtacağı eser lansmandan evvel sızdırıldı!
  • 0
  • 2
  • 8 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Huawei, aralık ayında gerçekleştireceği lansmanda, merakla beklenen yeni eserlerini tanıtacak. Bu aktiflik teknoloji dünyasında tekrar isminden kelam ettirecek. Dubai’de düzenlenecek olan lansman, Huawei’nin yenilikçi eser portföyüne bir yenisini daha eklemeyi amaçlıyor. Toplumsal medya tanıtımları, bilhassa MatePad Pro serisinin yeni modelleri olan MatePad Pro 13.2 ve MatePad Pro 11 2024’ü işaret ediyor.

Yeni Matepad Pro ve sürpriz aksesuarlar tanıtılacak!

12 Aralık’taki aktiflikte duyurulacak olan MatePad Pro serisinin yeni modelleri, toplumsal medya tanıtımları ve teaser görselleri üzerinden değerli bir beklenti oluşturuyor. Lansmanda tanıtılması beklenen, MatePad Pro 13.2 ve/veya MatePad Pro 11 2024 güçlü özellikleri ve estetik dizaynıyla dikkat çekiyordu. Sızdırılan bilgilere nazaran, bu tabletin Çin’e özel olan MatePad Pro 13.2 olduğu öğrenildi.

Huawei, X’te MatePad Pro 13.2’nin 12 Aralık’taki global lansmanını doğrulayan bir görüntü yayınladı. Gönderide tabletten açıkça bahsedilmiyor. Lakin #HUAWEIMatePadPro tabiri yer alırken, görüntüde çentikli bir tablet ve MatePad Pro 13.2’nin resmi görsellerinde gördüğümüz duvar kağıdı gösteriliyor.

Huawei MatePad Pro 13.2, Kirin 9000S SoC tarafından destekleniyor, HarmonyOS 4’ü çalıştırıyor ve 16GB’a kadar RAM ve 1TB depolama alanına sahip. 2.880×1.920 piksel çözünürlüklü 13,2 inç 144Hz OLED ekran etrafında inşa edilmiş ve 88W kablolu şarj özelliğine sahip 10.100 mAh pil içeriyor.

Teaser görsellerinde görülen alışılmadık aksesuarlar, Huawei’nin sıradışı eser anlayışını yansıtıyor. Bu aksesuarlar ortasında kulaklık olabileceği üzere, HarmonyOS takviyeli öbür bir akıllı aygıtın muştusunu veriyor.

İnce çerçeve, güçlü performans!

MatePad Pro 13.2, eylül ayında çentikli ekranı, Kirin 9000S yonga seti ve devasa 10.100 mAh pil kapasitesiyle dikkat çekmişti. Akabinde tanıtılan MatePad Pro 11 ise tıpkı güçlü yonga seti ile donatılmış, tasarım ve boyutlar açısından da MatePad Pro 11 2022’den ilham almıştı.

Teaser’da tanıtılan ve evvelki Huawei eserlerinden büsbütün farklı olan sıra dışı bir eser yer alıyor ve lansmanın en merak uyandıran yanlarından birini oluşturuyor. Bu gizemli eserin ne çeşit bir teknoloji mükemmeli barındırdığı ise aktiflik gününe kadar sır olarak kalacak üzere görünüyor.

Huawei’nin yenilikçi vizyonu ile beklentiler artıyor

Etkinlik sonrasında Huawei’nin teknolojik vizyonu ve tanıtılan eserlerin pazardaki tesiri üzerine bir kıymetlendirme yapılacak. Rakiplerine karşı nasıl bir pozisyonda olduğu ve gelecekteki teknoloji trendlerine ne üzere katkılar sağlayabileceği de ele alınacak. Huawei’nin Dubai aktifliği, şirketin teknoloji dünyasındaki varlığını bir kere daha ön plana çıkarmaya aday üzere görünüyor.

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Kanılarınız aşağıdaki yorumlarda yazabilirsiniz.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/huawei-lansman-sizinti-matepad

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir