House of the Dragon 2. döneminden birinci fragman geldi!

Game of Thrones’un birinci dönemiyle beğeni toplayan spin-off dizisi House of the Dragon’un 2. döneminden birinci fragman yayınlandı.

House of the Dragon 2. döneminden birinci fragman geldi!
  • 0
  • 8
  • 4 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


House of the Dragon hayranları, merakla beklenen ikinci dönemin birinci fragmanının CCXP’de görücüye çıkmasıyla heyecan verici bir an yaşadı. Tanıtım, tüm değerli karakterlerin geri döndüğü ve birinci dönemdeki ağır olayların akabinde diyarın savaşın eşiğine geldiği destanın devamını gösteriyor.

House of the Dragon 2. dönem fragmanı

Olivia Cooke’un canlandırdığı Alicent Hightower fragmanda uğursuz bir halde “Savaş çıkacak, birçok kişi ölecek ve galip gelen sonunda tahta çıkacak” diyor. Bu, yaklaşan çatışmanın tonunu belirleyerek, risklerin her zamankinden daha yüksek olduğunu ve üstünlük için savaşın şiddetli olacağını gösteriyor. Ejderhaların Dansı şiddetlendikçe, izleyiciler siyasi entrikalar, güç uğraşları ve elbette ejderhaların hayranlık uyandıran varlığıyla dolu sürükleyici bir anlatı bekleyebilirler.

Fragmandaki en ilgi cazibeli açıklamalardan biri, Lord Cregan Stark rolündeki Tom Taylor da dahil olmak üzere yeni karakterlerin tanıtılması. George R.R. Martin’in dizinin temel aldığı “Buz ve Ateşin Şarkısı” kitap serisinin hayranları bu eklemenin değerini anlayacaklardır. Fragman tıpkı vakitte kardeşler ortasında dramatik bir hesaplaşma vaat ediyor ve meşhur Kan ve Peynir alt mevzusuyla dalga geçerek izleyicileri kaynak malzemedeki bu ikonik anların ekranda nasıl hayata geçirileceğini görmeye heveslendiriyor.

2. Dönem bir evvelki dönemden biraz daha kısa olmasına karşın, fragman hayranlara önümüzdeki kısımların daha az patlayıcı olmayacağı konusunda teminat veriyor ve karmaşık ve çok taraflı anlatının heyecan verici bir formda devam edeceğini gösteriyor.

Rhaenyra Targaryen rolünde Emma D’Arcy, Alicent Hightower rolünde Olivia Cooke ve Daemon Targaryen rolünde Matt Smith üzere hayatta kalan ana oyuncu takımının geri dönüşü, sevdiğimiz ya da nefret ettiğimiz karakterlerin devamlılığını sağlıyor.

Freddie Fox, Gayle Rankin, Simon Russell Beale ve Abubakar Salim üzere oyuncu takımına yeni katılanlar, ortaya çıkan dramaya taze yüzler getiriyor. Ser Gwayne Hightower ve Alys Rivers üzere karakterlerin diziye dahil edilmesi, anlatının keşfedilmemiş bölgelere yanlışsız genişleyeceğinin ipuçlarını veriyor.

House of the Dragon 2. dönemi, 2024’ün yaz periyodunda geliyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/house-of-the-dragon-2-sezon-ilk-fragman

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir