Ben Efsaneyim 2 geliyor! Will Smith’ten birinci açıklama

Ben Efsaneyim 2 için Will Smith’ten resmi açıklama geldi. 2007 yılında devam sinemanın senaryosunu tamamladıklarını bildirdi.

Ben Efsaneyim 2 geliyor! Will Smith’ten birinci açıklama
  • 0
  • 2
  • 4 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İlk olarak 2007 yılında gösterime giren hayatta kalma-gerilim temalı I am Legend (Ben Efsaneyim), 16 yılın akabinde yine gündemde. Sinemanın başrolündeki isim Will Smith, katıldığı bir aktiflikte Ben Efsaneyim 2 hakkında konuştu.

I am Legend 2 için Michael B. Jordan sürprizi

Will Smith, I Am Legend’in geliştirme basamağındaki devam sineması hakkında yeni bilgiler paylaştı. Birinci sinemanın kıssasını takip edeceğini söyleyen Smith, sinemanın sonunu alternatif bir halde ele alacağını tabir etti.

Filmi şimdi izlemediyseniz, Smith, Dr. Robert Neville isimli bir karakteri canlandırıyor. Vampir şekli karakterlerin istila ettiği dünyada tek başına hayatta kalmaya çalışıyor. Öteki insanları ararken kimi bedellerinde de vazgeçmek zorunda kalıyor.

Smith, Ben Efsaneyim 2 için senaryo çalışmalarının tamamlandığını ve çekim için hazırlıklara başladıklarını lisana getirdi. Senaryonun, 2007 yılında yalnızca DVD ile sunulan alternatif mitolojinin devamının olacağını bildirdi. Lakin kıssanın nasıl bağlanacağı şimdi aşikâr değil.

Smith, olay örgüsüne ait rastgele bir ayrıntı vermeden, “Karakterimin DVD versiyonunda yaşadığı mitolojiyi takip ediyoruz, fakat bunu size artık anlatamam” dedi. Ben Efsaneyim 2’nin ayrıyeten ortak başrolü Michael B. Jordan olacak.

Hayatta kalma-gerilim temalı serinin aslında üçleme olması bekleniyor. Lakin 16 yıl ortadan sonra birinci kere konuşulan I am Legend serisinin nasıl bir yankı uyandıracağını vakitle göreceğiz. Yeni sinema için vizyon tarihinin meçhul olduğunu hatırlatalım.

Peki siz bu husus hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/ben-efsaneyim-2-ilk-aciklama

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir