Hayranları üzgün! Netflix, sevilen sinemaya veda ediyor

Dijital akış platformu Netflix, sevilen canavar sineması Godzilla vs. Kong’u kütüphanesinden kaldırıyor. İşte son tarih…

Hayranları üzgün! Netflix, sevilen sinemaya veda ediyor
  • 0
  • 0
  • 13 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Netflix, dünyanın en tanınan dijital akış sağlayıcısı olarak DVD’lerin geride bırakıldığı devirde süratle yükseliş gösterdi. Bu yükselişi sürdürebilmek isteyen şirket, içerik kütüphanesini daima genişletirken, bazen tanınan üretimler kaldırılabiliyor. Son olarak en sevilen sinemalar ortasında yer alan “Godzilla vs. Kong” da Netflix seyircilerine veda eden üretimler listesine dahil oluyor.

Sevilen canavar sineması Netflix kütüphanesinden kaldırılıyor

Netflix, yakın vakitte birçok tanınan dizi ve sineması kütüphanesinden çıkardı. Şirketin bu adımları, sinema severler ortasında tenkitlere yol açtı ve bu platform için abone kaybına yol açtı. Olağan yeni kazanılan abone sayısı, kaybedilenden daha fazla oluyor.

Netflix, Warner Bros. Pictures’ın dağıtımcılığını yaptığı Godzilla vs. Kong sinemasını 28 Aralık itibariyle kütüphaneden kaldırıyor. Yani bu tarihten sonra izlemek artık mümkün olmayacak. Şirketin bu içeriği kaldırma nedeni ise bilinmiyor. Üretimci firma ile yapılan telif muahedenin sona erdiği varsayım ediliyor.

Godzilla vs. Kong

Devasa boyutlarda yaratıklar olan Godzilla ve King Kong‘un karşı karşıya geldiği Godzilla vs. Kong sineması, bu iki yaratığın büyük hengamesini anlatıyor. Kelam konusu üretimin direktörlüğünü Adam Wingard üstleniyorken, senaristleri ise Eric Pearson ve Max Borenstein.

Netflix, tanınan üretimleri kütüphanesinden kaldırsa da orijinal içerikler ile isminden kelam ettiriyor. Dijital akış platformuna yakın vakitte eklenen kimi dizi ve sinemalar şu formda sıralandı;

İçerik Dizi / Film Tarih
Blockers Film 1 Aralık
Boyz n the Hood Film 1 Aralık
Burlesque Film 1 Aralık
Çelik Adam Film 1 Aralık
Batman v. Superman: Adaletin Şafağı Film 1 Aralık
Suicide Squad: Gerçek Kötüler Film 1 Aralık
Wonder Woman Film 1 Aralık
Justice League Dizi 1 Aralık
Shazam! 6 Güç Film 1 Aralık
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) Film 1 Aralık
Wonder Woman: 1984 Film 1 Aralık
DC League of Super-Pets Film 1 Aralık
The Batman Film 1 Aralık
Shazam! Fury of the Gods Film 1 Aralık

Peki siz bu husus hakkında neler düşünüyorsunuz? Netflix üzerinden Godzilla vs. Kong sinemasını izlemiş miydiniz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşmayı unutmayın.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/netflix-godzilla-vs-kong-kaldiriliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir