Esenyurt’ta günlük kiralık dairede silahlı kavga! 1 kişi hayatını kaybetti

İstanbul Esenyurt’ta 4 katlı bir binanın bodrum katında günlük kiralık olarak kullanılan dairede 2 kişi ortasında çıkan tartışmada Ö.K. isimli kişi, silahını çekerek kimliği şimdi bilinmeyen bireye 4 el ateş etti. Kurşunların gayesi olan şahıs olay yerinde hayatını kaybederken, katil zanlısı olaydan 2 saat sonra polise teslim oldu.

Esenyurt’ta günlük kiralık dairede silahlı kavga! 1 kişi hayatını kaybetti
  • 0
  • 0
  • 4 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Esenyurt‘ta günlük kiralık olarak kullanıldığı tez edilen dairede 2 kişi ortasında çıkan tartışmada Ö.K. isimli kişi, tartıştığı şahsa silahla ateş etti. Kurşunların gayesi olan kimliği meçhul kişi, olay yerinde hayatını kaybederken kuşkulu Ö.K., olaydan iki saat sonra Bağcılar’da bir polis merkezine teslim oldu.

SİLAHINI ÇEKİP 4 EL ATEŞ ETTİ

Olay, saat 00.00 sıralarında Esenyurt Ardıçlı Mahallesi 738. Sokak’ta gerçekleşti. Teze nazaran, 4 katlı bir binanın bodrum katında günlük kiralık olarak kullanılan daireye 2 kişi geldi. Bilinmeyen bir nedenle 2 kişi ortasında çıkan tartışma sonucu Ö.K. isimli kişi, silahını çekerek kimliği şimdi bilinmeyen şahsa 4 el ateş etti.

VATANDAŞLAR SİLAH SESLERİNİ DUYUNCA POLİSİ ARADI

KATİL ZANLISI OLAYDAN 2 SAAT SONRA TESLİM OLDU

Polis takımları, etraftaki güvenlik kamera imgelerini inceledi. Cumhuriyet savcısının da incelemelerinin akabinde kimliği şimdi bilinmeyen kişinin cansız vücudu, cenaze aracıyla İsimli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Katil zanlısı Ö.K.’nın olaydan 2 saat sonra Bağcılar’da bulunan bir polis merkezine teslim olduğu öğrenildi. Polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Aktüel

Haberler.com

https://www.haberler.com/guncel/esenyurt-ta-gunluk-kiralik-dairede-silahli-tartisma-1-olu-16590195-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir