Esenler’de 30 aracın lastikleri patlatıldı, kuşkulu tanıdığı tarafından özür dilendi

Esenler’de kimliği meçhul bir kişi, park halindeki 30 aracın lastiklerini sırayla patlattı. Şahsın arabaların lastiklerini patlattığı anlar ise güvenlik kameraları tarafından anbean kaydedildi. Öte yandan şüpheliyi tanıdığını söyleyen bir kişinin patlayan lastikleri değiştirerek araç sahiplerinden özür diledikleri öğrenildi.

Esenler’de 30 aracın lastikleri patlatıldı, kuşkulu tanıdığı tarafından özür dilendi
  • 0
  • 5
  • 28 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Esenler‘de kimliği belgisiz bir kişi, park halindeki 30 aracın lastiklerini sırayla patlattı. Şahsın arabaların lastiklerini patlattığı anlar ise güvenlik kameraları tarafından anbean kaydedildi. Öte yandan şüpheliyi tanıdığını söyleyen bir kişinin patlayan lastikleri değiştirerek araç sahiplerinden özür diledikleri öğrenildi.

Olay, Esenler Kazım Karabekir Mahallesi’nde 18 Kasım’da gece saatlerinde meydana geldi. Argümana nazaran, gece saatlerinde sokak sokak gezen bir kişi, park halindeki araçların lastiklerini kesmek için harekete geçti. Elindeki kesici aletle park halindeki araçların yanına yaklaşan şahıs, yaklaşık 30 arabanın lastiğini keserek patlattı. Kuşkulu şahsın arabaların lastiklerini patlattığı anlar ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Şüpheli şahsın tanıdığı ziyan gören arabaların lastiklerini değiştirdi

Olayın gerçekleşmesinin akabinde kuşkulu şahsın tanıdığı olduğunu tez eden bir kişi, hasar gören araçların üzerindeki telefon numaralarını aradı. Haberi öğrenen araç sahipleri, şüphelinin tanıdığıyla birlikte soluğu lastikçide aldı. Araçların ziyan gören lastikleri değiştirildi. Esnaf Yusuf Taştan, “Gece geç saatlerde biri elindeki kesici bir aletle geldi. Otomobillerin tekerleklerini dele dele geçti. Sonraki gün onun tanıdığı olan bir şahıs geldi. Otomobillerin bütün masraflarını karşılayıp gitti. Bir de teker teker özür dilemiş herkesten” dedi. – İSTANBUL

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Haberler.com

https://www.haberler.com/3-sayfa/esenler-de-30-aracin-lastikleri-patlatildi-supheli-tanidigi-tarafindan-ozur-dilendi-16571581-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir