Denizli’de miras arbedesi: Karı koca amcalarını sopayla öldürdü

Denizli’nin Çameli ilçesinde yaşanan miras arbedesinde, amcalarını sopayla döverek öldürdükleri argümanıyla gözaltına alınan karı koca tutuklandı.

Denizli’de miras arbedesi: Karı koca amcalarını sopayla öldürdü
  • 0
  • 0
  • 3 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Denizli‘nin Çameli ilçesinde yaşanan miras hengamesinde, amcalarını sopayla döverek öldürdükleri savıyla gözaltına alınan karı koca tutuklandı.

Denizli’nin Çameli ilçesine bağlı Taşçılar Mahallesi’nde evvelki gün akşam saatlerinde meydana gelen olayda; Mehmet Deniz (43) ile ağabeyi Aziz D. (64) ortasında miras malı olan bir tarla ve alacak verecek sıkıntısı yüzünden tartışma çıktı. İki kardeş ortasında yaşanan miras hengamesi, Aziz D.’nin eşi Filiz D. (52), kızları Yasemin D. (25) ve Gül Yağmur D.Y. (31) ile damadı Emrah Y.’nin (27) de dahil olmasıyla taşlı sopalı hengameye dönüştü. 3’ü bayan 5 kişi tarafından darp edilen Mehmet Deniz, aldığı darbeler sonucu ağır yaralandı. Ambulansla hastaneye kaldırılan Mehmet Deniz, yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.

Akraba katilleri JASAT’tan kaçamadı

Karı koca cürümlerini itiraf etti

Gözaltına alınan Aziz D., Filiz D., Yasemin D., Gül Yağmur ve Emrah Y., jandarmadaki sorgularının tamamlanmasının akabinde Çameli Adliyesi’ne sevk edildi. Savcılık sorgularının akabinde tutuklanma talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk edilen şüphelilerden, amcaları Mehmet Deniz’i sopayla vurarak kendilerinin öldürdüğünü itiraf eden Gül Yağmur D.Y. ve kocası Emrah Y. tutuklanırken; başka 3 kuşkulu ise tutuksuz yargılanmak üzere özgür bırakıldı. – DENİZLİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Haberler.com

https://www.haberler.com/3-sayfa/denizli-de-miras-kavgasi-kari-koca-amcalarini-sopayla-oldurdu-16587370-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir