Cyberpunk 2077 yeni metro açılışı yapıyor!

Cyberpunk 2077, 2.1 güncellemesi haftaya geliyor. Güncellemede yeni metro sistemi ve yeni araçlar bulunuyor.

Cyberpunk 2077 yeni metro açılışı yapıyor!
  • 0
  • 2
  • 3 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Oyunun geliştiricisi CD Project RED, yeni 2.1 güncellemesi ile birlikte Cyberpunk 2077’ye gelecek bir çok yeni özelliği paylaştı. En büyük özelliklerden biri ise orjinal oyunun fragmanında yer alan ve Phantom Liberty genişletmesinde öne çıkan metro sistemini oyuna dahil ediyor.

Night City’de toplu taşıma sistemi ile birlikte metroya binebilecek ve 19 metro istasyonundan birine süratli seyahat yapabileceksiniz ya da kentin neon görüntülerini bir de metrodan görmek isteyenler için oturup seyahatin tadını çıkarabileceksiniz.

Yeni metro sistemi oyunda ne vakit etkin olacak?

Oyundaki büyük soygun vazifesi olan Konpeki Plaza vazifesini tamamladıktan sonra metro sistemine erişebileceksiniz. Cyberpunk 2077 misyon yöneticisi olan Pawel Sasko, bu seyahat sisteminin, hayranların keyif alabileceği, oyunda yeni ve sürükleyici bir rol yapma özelliği olacak biçimde tasarlandığını belirtti.

Ayrıca seyahatle ilgili olarak 2.1 güncellemesi ile oyuna birkaç araç daha ekleniyor. Johnny Silverhand’in Porshe 911’iyle ilgili tanıtımlar yapıldı. Sasko, otomobilin yeni bir misyon ile elde edilebileceğini belirtti.

Oyunda yaptığınız kimi seçimlere nazaran omuzlarında mikroçip bulunan çetelerin sizi takip etmelerine neden olabilirsiniz ve spontane gelişen otomobil kovalamacaları da oyuna eklenen yenilikler ortasında bulunuyor.

2.1 Güncellemesi ile boss savaşlarına da büyük değişiklikler geliyor!

Boss savaşlarında da yeni değişiklikler bulunuyor. Serinin en güçlü makus adamlarından biri olan Adam Smasher için kıymetli bir düzenlemeye gidiliyor. Bu düşmanla yapılan son savaş Cyberpunk 2077’de pek etkileyici görünmemişti. 2.1 güncellemesi ile bir arada onu Edgerunners anime serisinde oluşturulan efsaneye uygun yaşayan ve çok dikkat edilmesi gereken bir sibernetik güce dönüştürecek.

Haftaya gelecek olan öbür küçük değişiklerde ise oyunda sevdiğiniz kadro arkadaşlarınız yahut ortaklarınız ile takılmanın yeni bir yolu, tekrar oynanabilir otomobil yarışları ve yenilenen erişilebilirlik seçenekleri yer alıyor. 2.1 Güncellemesi, Cyberpunk 2077: Ultimate Edition ile birlikte 5 Aralık’ta yayınlanacak.

Oyunun sıkıntılı çıkışının akabinde CD Project RED sistemli bir formda getirdiği güncellemelerle birçok oyuncunun olumlu geri dönüşlerini yine kazanmış durumda. Şirket 26 Eylül’deki çıkışından bu yana 4,3 Milyondan fazla Phantom Liberty satışı rapor ederken, bu satışlarla birlikte oyunun yaptığı makûs çıkışı da ekonomik olarak dengelemiş durumda.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/cyberpunk-2077-yeni-metro-guncellemesi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir