Bugün hangi imtihan var? Bugün ne imtihanı var? 3 Aralık Pazar hangi imtihan yapılacak?

Birçok kişi tarafından bugün hangi imtihanın yapılacağı konusu merak ediliyor. Pekala, Bugün hangi imtihan var? Bugün ne imtihanı var? 3 Aralık Pazar hangi imtihan yapılacak? ÖSYM imtihan takvimine nazaran yeni bilgiler.

Bugün hangi imtihan var? Bugün ne imtihanı var? 3 Aralık Pazar hangi imtihan yapılacak?
  • 0
  • 3
  • 4 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Bugün hangi imtihan var? Sorusu, bilhassa 3 Aralık Pazar gününün gelmesiyle birlikte birçok kişinin merak ettiği mevzular ortasında üst sıralarda yer almaktadır. Bu haberimizde merak edenler için Bugün hangi imtihan var? Ve Bugün ne imtihanı var? Sorularını yanıtlayacağız. Pekala, Bugün hangi imtihan var? Bugün ne imtihanı var? 3 Aralık Pazar hangi imtihan yapılacak? İşte yeni ÖSYM imtihan takvimi ve Bugün hangi imtihan var? hakkında merak edilenler!

BUGÜN HANGİ İMTİHAN VAR?

ÖSYM’de yer almakta olan takvime nazaran 3 Aralık 2023 tarihinde uygulanacak olan ÖSYM imtihanları ortasında rastgele bir imtihan bulunmuyor. En yakın tarihli ÖSYM imtihanı 6 aralık tarihinde uygulanacak olan Sayıştay Başkanlığı Sayıştay Denetçi Yardımcısı Adaylığı Eleme İmtihanı oluyor. Eleme İmtihanında adayların, saat 10.00’a kadar imtihan binalarına alınma süreçleri tamamlanacaktır. Adaylar, Eleme İmtihanında saat 10.00’dan sonra imtihan binalarına alınmayacaklardır.

Haberler.com

https://www.haberler.com/haberler/bugun-hangi-sinav-var-bugun-ne-sinavi-var-3-16590246-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir