Apple Watch Series 9 (Product) Red tanıtıldı! İşte ayrıntılar

41mm ve 45mm seçeneklerinin yer aldığı Apple Watch Series 9 (Product) Red tanıtıldı. Apple Watch Series 9 (Product) Red özellikleri..

Apple Watch Series 9 (Product) Red tanıtıldı! İşte ayrıntılar
  • 0
  • 2
  • 2 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Apple, dünya AIDS Günü’ne denk gelen Watch Series 9 (Product) Red renk seçeneğini duyurdu. 41mm ve 45mm seçeneklerinin yer aldığı Apple Watch Series 9 (Product) Red özellikleri ve fiyatı..

Apple Watch Series 9 (Product) Red özellikleri

Yeni versiyon, başka Watch Series 9 modellerinden yalnızca renk farkıyla karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar Apple eserlerinin Product Red versiyonunu satın aldığında Apple’ın Küresel Fund’a HIV/AIDS ve COVID-19 için bağış yaptığını belirtelim.

Yeni model, kırmızı renkli alüminyum kasa ve kasa rengiyle uyumlu silikon spor kayışa sahip. Kullanıcılar birebir vakitte Metropolitan, World Time, Numberals Mono, Gradient, Stripes ve Typograph saat kadranlarının kırmızı versiyonlarını da kullanabilecek.

Apple Watch Series 9 ailesi, kullanım kolaylığı sağlayan yeni özelliğiyle tanıtıldı. İşaret parmağınızı baş parmağınıza dokundurarak gelen aramaları cevaplamak, telefonunuzdan fotoğraf çekmek yahut alarmları ertelemek üzere süreçleri gerçekleştirebileceksiniz.

İşlemci tarafındaki değerli verimlilik artışı sayesinde akıllı saat modeli daha uzun pil ömrü sunacak. 18 saate kadar etkileyici bir pil ömründen bahsediliyor.

Apple Watch 9 (Product) Red modelinin 41mm versiyonu 16.299 TL fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Aygıtın 45mm versiyonu ise 17.299 TL olarak berlirtildi.

Apple ayrıyeten App Store’un MONOPOLY GO!, Gardenscapes ve EA Sports FC Mobile için belli uygulama içi satın alımlardan elde edilen tüm geliri 1 Aralık’tan 4 Aralık’a kadar Küresel Fund’a bağışlayacağını da duyurdu. Apple ayrıyeten her satın alma süreci için 1 ABD Doları bağışlama kelamı verdi.

Peki, yeni Apple Watch Series 9 hakkında ne düşünüyorsunuz?Cihaz, beklentilerinizi tam manasıyla karşıladı mı? Pahalı niyetlerinizi lütfen yorumlar kısmında paylaşmaktan çekinmeyin.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/apple-watch-series-9-product-red-teknik-ozellikleri-fiyati

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir