Apple bir ülkede daha yenilenmiş AirPods Pro 2 satmaya başladı!

Apple, bir ülkede daha yenilenmiş AirPods Pro 2 kulaklıklarını satmaya başladı. Pekala kulaklığın fiyatları ne kadar?

Apple bir ülkede daha yenilenmiş AirPods Pro 2 satmaya başladı!
  • 0
  • 0
  • 5 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Teknolojik eserlerde artan fiyatlar nedeniyle son yıllarda yenilenmiş cihazlar daha cazip bir hale gelmeye başladı. Bu üzere eserler donanım ve yazılım açısından çeşitli testlerden geçiriliyor ve arıza üzere durumlarda ise tamiri yapılarak çalışır ve sıkıntısız bir formda uygun fiyatlara tekrar satışa çıkarılıyor. Apple da bu alanda faaliyet gösteren şirketlerden birisi. Son olarak ABD’li firma bir ülkede daha yenilenmiş AirPods Pro 2 satmaya başladı.

Apple, ABD’de yenilenmiş AirPods Pro 2 satmaya başladı

Apple, AirPods modellerini bir müddettir resmi web sitesi üzerinden Refurbished Accessories hizmeti altında satışa sunuyor. Şirket geçen ay 2022 yılında piyasaya sürülen AirPods Pro 2‘nin yenilenmiş sürümünü İsviçre, Polonya, Hollanda, İrlanda, Almanya, Belçika ve Avusturya’da satmaya başlarken, artık de ABD için tıpkı kararı aldı.

Şirketin resmi web sitesine bir göz attığımızda kulaklığın fiyatında 40 dolarlık bir indirimin yapıldığını ve 209 dolardan satıldığını görüyoruz. Maalesef şirketin yenilenmiş eser hizmetinden ülkemizdeki kullanıcılar yararlanamıyor.

Yenilenmiş (Refurbished) eserler ekseriyetle düşme, kırılma, çizilme vb. nedenlerle tamir görüp sıfıra yakın hale getirilmeye çalışılan aygıtlar olarak biliniyor. Bu üzere eserleri bütçesi sıfıra yetmeyen tüketiciler satın alıyor. Alternatif olarak ikinci ele yönelmek mümkün olsa da giyilebilir eserlerde hijyen nedeniyle daha çok yenilenmiş aygıtların tercih edilmesi öneriliyor.

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/yenilenmis-airpods-pro-2

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir