AK Parti Heyeti Manyas İlçesini Ziyaret Etti

AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, AK Parti Vilayet Lideri Mehmet Aydemir ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Lideri Yücel Yılmaz ile birlikte Manyas ilçesini ziyaret ederek, incelemelerde bulundular.

AK Parti Heyeti Manyas İlçesini Ziyaret Etti
  • 0
  • 5
  • 10 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, AK Parti Vilayet Lideri Mehmet Aydemir ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Lideri Yücel Yılmaz ile birlikte Manyas ilçesini ziyaret ederek, incelemeler de bulundular.

AK Parti Balıkesir Milletvekili Ali Taylan Öztaylan, AK Parti Balıkesir Vilayet Lideri Mehmet Aydemir, Büyükşehir Belediye Lideri Yücel Yılmaz ve 18,19 ve 24. periyot Milletvekili Mehmet Cemal Öztaylan ile birlikte esnaf ziyaretlerinde bulundular ve bir çay bahçesinde vatandaşlarla ile bir ortaya gelerek kısa birer konuşma yaptılar. Burada Milletvekili Öztaylan Manyas’ta doğalgaz çalışmalarının 2024 yılında başlanacağı ve 2025 yılında ilçenin doğalgaz ile ısınacağını söyledi. Lider Yılmaz ise Sulama Birliğinin DSİ’den Büyükşehir Belediyesine geçmesinde sona gelindiğini ve bu dönem için ziraî sulama fiyatlarında çiftçiyi rahatlatacak indirimler yapılacağını muştusunu verdi. AK Parti Vilayet Lideri Aydemir ise vazifeye yeni başladığını ve ilçeleri tanımak ve partililer ile bir ortaya tanışmak ve ilçenin problemlerini dinlemek olduğunu söyledi. Aydemir,yerel seçimler de Balıkesir ve ilçelerinde AK Partinin daha güçlü çıkacağına inandığını ve yirmi ilçe ve vilayette AK Partili Belediye Liderlerinin vazifeye gelmeleri için vatandaşların takviyelerine talip olduklarını söyledi. AK Parti heyeti daha sonra kırsal Kızık mahallesinde özel şahıslara ilişkin çeltik fabrikasını ziyaret ederken, Kızıksa Mahallesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan parkta da incelemeler de bulundular. – BALIKESİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Siyaset

Haberler.com

https://www.haberler.com/politika/ak-parti-heyeti-manyas-ilcesini-ziyaret-etti-16610568-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir