40 yıl sonra nasıl gözükeceksiniz? İşte en düzgün yüz yaşlandırma uygulamaları!

Benim mi Allah’ım bu çizgili yüz demeden evvel sizi yaşlı halinizle tanıştıracak tanınan yüz yaşlandırma uygulamalarına göz atın.

40 yıl sonra nasıl gözükeceksiniz? İşte en düzgün yüz yaşlandırma uygulamaları!
  • 0
  • 6
  • 26 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Snapchat ile başlayan efekt akımı yediden yetmişe herkesi tesiri altına aldı. Efektler sayesinde imajımızı farklı versiyonlara dönüştürebiliyoruz. Kedi köpek filtrelerine alışmışken artık de yüz yaşlandırma uygulamaları çıktı. Her yaşın kendine nazaran bir hoşluğu var natürel ki. Lakin birçok kişi yaşlanınca nasıl görüneceğini merak ediyor. Teknolojik gelişmeler burada imdadımıza yetişiyor. İşte detaylar…

En düzgün yüz yaşlandırma uygulamaları!

Önümüzdeki 40 yıl içerisinde nasıl bir gözükeceğinizi hiç merak ettiniz mi? Şayet bu sorunun cevabını merak ediyorsanız, yaşlandırma programları kullanabilirsiniz. Biz de sizin için en güzel yüz yaşlandırma uygulamalarını derledik.

FaceApp

Yüz yaşlandırma uygulaması deyince birçok insanın aklına birinci FaceApp geliyor. Google Play Store’da 100 milyondan fazla indirme sayısı ile dikkat çekiyor. Bu sayede FaceApp tüm dünyada çok tanınan olan bir yüz değiştirme uygulaması olma özelliğini taşıyor. Uygulamada çok sayıda özellik yer almaktadır. Bu özelliklerle birlikte fotoğrafınız üzerinde pek çok düzenleme süreci yapabilirsiniz.

Popüler yüz değiştirme uygulaması FaceApp üzerinden ile yaşlı halinizle tanışabilirsiniz. Ayrıyeten saç renginizi ve tarzını değiştirebilirsiniz. Sakal ve bıyık ekleyebilir, sivilce ve lekeleri kaldırabilirsiniz. Bunlarla birlikte daha birçok süreç yapabilirsiniz. Uygulama sayesinde fotoğrafınıza renkli lensler ekleyebilirsiniz. Ayrıyeten uygulama kırışıklıkları pürüzsüz hale getirmenize da imkan tanıyor.

AgingBooth

Bir öteki tanınan uygulama da AgingBooth. Bu uygulama, yaşlandığınızda nasıl bir görünüme sahip olacağınızı görmenize imkân tanıyor. Bunun için uygulamayı açmanız ve sadece birkaç adımı takip etmeniz kafidir. Ayrıyeten toplumsal medya hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz.

Make Me Old

Make Me Old uygulaması New Visions Studio tarafından geliştirildi. Bu uygulama size birçok yaşlandırma efekti için seçenek sunuyor. Bu uygulamanın bir tek berbat özelliği var: O da Android işletim sistemine özel olması. Ayrıyeten Make Me Old; fotomontaj, yüz biçimi değiştirme, iki kişinin yüzlerini birbiri ile değiştirme üzere çeşit çeşit düzenlemelere de sahip.

SNOW

SNOW, 200 milyon kullanıcısıyla en tanınan yüz yaşlandırma uygulaması unvanını elinde tutuyor.. Yaşlandırma efektine sahip uygulamalar ortasında en uygunlardan biridir. Ayrıyeten SNOW, yaşlanmış halinizin farklı versiyonlarını üretmenize ve düzenlemenize imkan tanıyor.

Oldify

Oldify ile geleceğe bir seyahat yapabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde yaşlı halinizle tanışabilirsiniz. Oldify, Apptly LLC tarafından hem iOS hem de Android kullanıcıları için tasarlandı.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/en-iyi-yuz-yaslandirma-uygulamalari

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir