Uçak düşüren YouTube fenomeni mahpusa giriyor!

Düşen uçaktan paraşütle atlayarak kurtulan Trevor Jacob, olayın gerçeklerini itiraf etti. Uçak düşüren YouTube fenomeni mahpusa giriyor!

Uçak düşüren YouTube fenomeni mahpusa giriyor!
  • 0
  • 3
  • 7 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Geçtiğimiz yıllarda bir uçağı kaza yaptırarak paraşütle atlama anını YouTube hesabında paylaşan Trevor Jacob için beklenen mahpus cezası kararı sonunda açıklandı. Jacob, izlenme hırsıyla gerçekleştirdiği tehlikeli stunt için federal mahkemede yargılandı.

Uçak düşüren YouTube fenomeni için 6 ay mahpus kararı!

Dünya genelinde milyarlarca takipçisi bulunan YouTube, içerik üreticilerine büyük karlar sağlayabiliyor, Bu nedenle kimi kullanıcılar beklenmedik ve tehlikeli hareketlerle dikkat çekmeye çalışabiliyor. Lakin bu sefer ABD’li 29 yaşındaki Trevor Jacob’un uçağı düşürme teşebbüsü, tüzel sonuçları beraberinde getirdi.

Trevor Jacob, olayın akabinde federal polis tarafından yapılan inceleme sonucunda kabahatini kabul etti ve olay yerindeki kanıtların karartıldığını itiraf etti. Hatta Jacob, yaptığı son açıklamada olayın bir kurgu olduğunu ve eser sponsorluğu için gerçekleştirdiğini sav etse de görüntüde rastgele bir eser yerleştirme yahut reklamın olmaması dikkat çekti.

Federal mahkeme, Jacob’un izlenme hırsıyla gerçekleştirdiği bu tehlikeli aksiyon nedeniyle 20 yıl mahpus cezası istemiyle dava açtı. Fakat sonuçlar açıklandığında, Jacob’un 6 ay mahpus cezasına çarptırıldığı öğrenildi. Yargı sürecinde hatalarını itiraf ettiği için daha hafif bir ceza alan Jacob, izleyicileriyle paylaştığı tehlikeli stunt için adaletin karşısına çıkmış oldu.

Siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/ucak-dusuren-youtube-fenomeni-hapis

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir