Türkiye’nin En Büyük İlan Sitesi

Türkiye’nin En Büyük İlan Sitesi
  • 0
  • 21
  • 23 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İLANARABUL.NET, 2.el  ve sıfır ürün kategorisinde bir araya getirmeyi amaçlayan bir platformdur.

Amacımız, emlak, hayvanlar alemi, ikinci el ve sıfır araçlar, iş ilanları, iş makineleri, sanayi, özel ders verenler, vasıta, yardımcı arayanlar ve yedek parça tuning kategorilerinde kullanıcılarımıza geniş bir seçenek sunmaktır.

Hizmetlerimiz sayesinde, kullanıcılarımız bu kategorilerde ilan verebilir, ürünlerini veya hizmetlerini tanıtabilir, diğer kullanıcılarla iletişim kurabilir ve ihtiyaç duydukları şeyleri kolayca bulabilirler. Ayrıca, sunduğumuz farklı filtreleme seçenekleri sayesinde kullanıcılarımız istedikleri özelliklere sahip ürünleri veya hizmetleri daha kolay bir şekilde ulaşabilir.

İLANARABUL.NET satıcı ve alıcı işlemlerinde komisyon almaksızın siz değerli kullanıcılarımıza hizmet vermektedir. ilanARABUL.net üzerinden ilan vermek için, Ücretsiz bir şekilde üye olup 2 kredi kazanabilirsiniz. İlan yayınlamak için 1 krediye ihtiyacınız vardır. İlan başı fotoğraf yükleme limitiniz 10 adetir, Eğer bu değerler size yetersiz geliyor ise, yönetim panelinizden kredi eklemesi yapabilirsiniz. Mağza ve Kurumsal üyelik yükseltmesi yaparak görüntünüze kurumsallık katabilirsiniz, Kurumsal kullanıcıların limitleri normal kullanıcılardan daha yüksektir.  İlan verdikten sonra ilanınız yöneticiler tarafından onaylanır.  müşteri memnuniyetinin yanı sıra güvenilirlik de bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, sitemizdeki ilanları sürekli olarak kontrol ediyoruz ve sahte veya yanıltıcı olanları hemen kaldırıyoruz.  Onay alan ilanlar ise kategorilerinde yayınlanır,  İlan hakkında soruları olanı kullanıcılar, size site içerisinden mesaj gönderebilir.

Sonuç olarak, İLANARABUL.NET sitemiz , müşterilerimize en iyi deneyimi sunmak için sürekli olarak çalışmaktayız. Sitemizdeki kategorileri, arayüzü ve diğer özellikleri sürekli olarak güncelliyoruz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için yeni özellikler ekliyoruz.

Siz de web sitemizi ziyaret ederek daha fazla bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda iletişim linki  adresinden bize ulaşarak herhangi bir konuda destek alabilirsiniz. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir