The Last of Us 2. dönemi için tarih verildi!

The Last of Us 2. dönemi için değerli bilgiler geldi. HBO Max’in paylaştığı görüntüde, dizinin 2025’te gösterime gireceği tabir edildi.

The Last of Us 2. dönemi için tarih verildi!
  • 0
  • 1
  • 8 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Bu yılın başlarında prömiyer yapan Last of Us dizisi, hem oyunculardan hem de sinema dünyasından büyük ilgi görmeyi başardı. Pedro Pascal ve Bella Ramsey’in başrollerini paylaştığı dizinin ikinci dönemi için nihayet tarih verildi. Last of Us 2. sezonu ne vakit yayınlanacak?

Last of Us dizisi için ikinci dönem 2025’te çıkacak

HBO Max’te yayınlanan Last of Us uyarlaması, platform tarafından heyecan verici bir güncelleme aldı. Yeni yılda paylaşılacak projeleri hakkında bilgi veren Max, Last of Us’tan bahsetmeyi unutmadı. Buna nazaran ikinci dönemin 2025 yılında yayınlanacağını açıkladı.

Dizinin başrol oyuncuları Pedro Pascal ve Bella Ramsey’in yeniden öykünün odağında yer alması bekleniyor. Senaryoyla ilgili detaylar şimdi bilinmeyen olsa da, ikinci dönemin Last of Us Part II’deki öykü ve olaylara dayanması bekleniyor.

Ellie’nin birinci oyundan birkaç yıl sonraki seyahati, yeni karakterler ve artan çatışmalarla devam edecek. Part II’nin değerli karakterlerinden olan Abby’nin yeni dönemde ön plana çıkması bekleniyor. Daha evvelki savlar Kaitlyn Dever’in bu rol için seçildiği ve “performansının dönemin duygusal anlatımının ayrılmaz bir parçası” olacağını ortaya koydu.

Yapımcı Craig Mazin, çekimlerin 2024’ün birinci aylarında başlayacağını açıkladı. Ayrıyeten oyundaki karmaşık ayrıntıları hayata geçirmek için teknolojik sonları zorlamayı amaçladıklarını tabir etti. Mazin, görsel efektler ve aksiyon sahneleri için çıtayı yükseltmek istediğini aktardı.

Diziyle ilgili beklentiler artarken, serinin oyun tarafında da birtakım kıymetli gelişmeler yaşandı. Geçtiğimiz günlerde Naughty Dog ve Sony, The Last of Us Part II’nin PlayStation 5 için Remastered sürümüne dair kıymetli bir fragman paylaştı.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/last-of-us-ikinci-sezonu-cikis-tarihi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir