The Last of Us 2. dönemi bekleyenlere berbat haber! Yine…

The Last of Us dizisinin merakla beklenen 2. dönemi için can sıkan bir tez ortaya atıldı. Buna nazaran çekimler tekrar ertelendi.

The Last of Us 2. dönemi bekleyenlere berbat haber! Yine…
  • 0
  • 8
  • 28 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Dünyanın en tanınan oyunları ortasında yer alan The Last of Us, diziye uyarlanmasının akabinde geçtiğimiz yılın sonlarına gerçek sinema severlerin beğenisine sunuldu. Büyük ilgiyle karşılanan üretim değerli rekorlar kırmışken, yeni kısımların ne vakit geleceği ise epey merak ediliyor. Son gelişmelere nazaran ise The Last of Us 2. dönem çekimleri bir müddet daha ertelendi üzere görünüyor. İşte nedeni…

The Last of Us 2. dönem çekimleri ertelendi! Pekala neden?

HBO tarafından yayınlanan ve Türkiye’de ise tanınan bir dijital akış platformunun sunduğu The Last of Us dizisi, yayınladığı günden beri milyonlarca kişi tarafından izlendi. Bu doğrultuda 2. dönem merak içerisinde beklenmeye başlandı.

Yapımcı şirket HBO, bundan birkaç ay evvel 2. dönemin geleceğini onaylamıştı lakin bunun için bir tarih vermedi. Geçtiğimiz haftalarda yeni kısım çekimlerinin ertelendiği, ilerleyen vakitlerde başlayacağı öne sürülmüştü. Bugün ise umut kıran bir bilgi daha geldi.

Kısa müddet evvel ortaya çıkan yeni bir teze nazaran The Last of Us 2. dönem çekimleri tekrar ertelendi. Bu defa gecikmenin sebebi, dizinin başrol oyuncusu Pedro Pascal’ın farklı sinema projeleriyle meşgul olması olarak öne sürüldü.

Ortaya atılan argümanlara nazaran çekimlerin Şubat 2024’te başlayabileceği konuşuluyor fakat Eylül 2024’ten evvel tamamlanması pek muhtemel görünmüyor. Bu durum, The Last of Us’un 2. dönemin izleyicilere lakin 2025 yılında sunulabileceği manasına geliyor. Olağan bunun yalnızca bir beklenti olduğunu hatırlatmakta yarar var

The Last of Us konusu

The Last of Us dizisi, Joel isminde bir adam ile 14 yaşındaki Ellie’nin kıssasını anlatıyor. Ellie, insanlığı tehdit eden bir salgının umut ışığı olabilirken, Joel ise onu hayati bir misyona taşımak için çabalıyor. Lakin sonrasında yaşanan gelişmeler, insanlığın mukadderatını bilinmeyen bir noktaya sürüklüyor.

Peki siz bu husus hakkında neler düşünüyorsunuz? Yeni kısımlardan beklentileriniz neler? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/the-last-of-us-2-sezon-ne-zaman

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir