Take Off İstanbul geri sayımı bitti! Aktiflik başladı

Startup tepesi Take Off, 6.kez girişimcileri, yatırımcıları, mentorları ve teşebbüs ekosisteminin oyuncularını bir ortaya getiriyor.

Take Off İstanbul geri sayımı bitti! Aktiflik başladı
  • 0
  • 3
  • 6 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Uluslararası bir startup doruğu olan Take Off, bu yıl 6.kez girişimcileri, yatırımcıları, mentorları ve teşebbüs ekosisteminin tüm oyuncularını bir ortaya getiriyor. 5-6 Aralık 2023 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezinde düzenlenecek tepeye katılmak isteyenler için kayıtlar da devam ediyor.

43 ülkeden 1252 teşebbüsün müracaat yaptığı dorukta toplam 200 yerli ve yabancı teşebbüs yer alıyor. Hizmet, tıp-sağlık hizmetleri, otomotiv, havacılık, lojistik, güç, iş-yönetim, finans-bankacılık, dijital reklamcılık, data otomasyon, oyun, yapay zeka, robotik, giyilebilir teknolojiler, eğitim, tarım teknolojileri, doğal afetler üzere mevzular başta olmak üzere çok farklı inovatif teşebbüslerin yarışacağı tepede teşebbüsler de 100’den fazla yatırımcıyla buluşma ve fikirlerini anlatma imkanı buluyor.

Finale kalan teşebbüslerin büyük ödül için yarıştığı sunumları da bünyesinde barındıran tepe, milletlerarası network imkanıyla teşebbüslere şirketleşme ve teşebbüslerini muvaffakiyet öykülerine dönüştürme fırsatı sunuyor. Birebir vakitte dorukta teşebbüsçü, paydaş ve sponsor firmaların stantlarında farklı eserleri deneyimleme talihi bulacak olan ziyaretçileri heyecan verici içerikler bekliyor.

Take Off İstanbul’un teknoloji ve gelecek odaklı sahnesi; yenilikçi fikirleriyle ilham veren konuşmacıları ve sektörel trendleri mevzu alan panelleri ile dikkat çekiyor. Milletlerarası Astronomi Federasyonu Eski Lideri Jean Yves Le Gall, Hijra Küme CEO’su Dima Djani, EMPA Sürdürülebilirlik Robotik Laboratuvarı Kurucusu ve Yöneticisi Mirko Kovac, Insider Kurucu Ortak ve CEO’su Hande Çilingir, Farklabs Kurucusu Ahu Serter ve Microsoft Türkiye Genel Müdürü Levent Özbilgin üzere alanında uzman bireyler Take Off sahnesinde iştirakçilerle buluşuyor.

İlki 2018 yılında düzenlenen tepe bu yıl da teşebbüsçüler, yatırımcılar, teşebbüs ve teknoloji meraklıları için iki gün boyunca eşsiz bir deneyim sunacak. Bu yıl İstanbul’un teşebbüsçüler ve yatırımcılar için cazibe merkezi haline getirilmesinin amaçlandığı tepe Tohum Öncesi (Pre-Seed), Erken Basamak (Early) ve Büyüme Etabı (Growth) düzeylerinde teşebbüslere mesken sahipliği yapacak.

Katılımın herkese açık ve fiyatsız olduğu aktifliğe kayıtlar https://mth.tc/takeoff2023 adresi üzerinden yapılıyor. Türkiye Teknoloji Kadrosu Vakfı, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı Yatırım Ofisi yürütücülüğünde, 43 kurumun iş birliği ile düzenlenen tepe teşebbüs hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

Etkinliği canlı izlemek için aşağıdaki ilişkiyi tıklayabilirsiniz.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/take-off-istanbul-icin-geri-sayim-basladi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir