Spider-Man 2’de Venom olarak oynamanın yolu keşfedildi!

Spider-Man 2 ’de oyuncular, oyunu bir çeşit bug’a sokarak sevilen karakter Venom olarak oynamanın yolunu keşfettiler. İşte detaylar…

Spider-Man 2’de Venom olarak oynamanın yolu keşfedildi!
  • 0
  • 5
  • 29 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Spider-Man 2 oyuncuları, oyunda Venom olarak oynamalarını sağlayan yeni bir açık keşfederek bir defa daha yaratıcılıklarını sergilediler. Üstelik bu keşif, Insomniac Games’in bir evvelki açığı süratlice güncelleyerek kapatmasının akabinde yaşandı.

Spider-Man 2 ’de Venom olarak oynamak için oyunu çökertmeniz gerekiyor

Bu yeni formül oyunculara Venom olarak daha fazla özgürlük tanısa da, kıymetli bir sorun var – oyunu kasıtlı olarak çökertmeniz gerekiyor. Bu da doğal olarak geliştiriciler tarafından tavsiye edilmeyen riskli bir hareket.

Boys I did it again
byu/UnderTheHood788 inSpidermanPS4

Becerikli oyuncu topluluğu, PS5’te Spider-Man 2’de Venom olarak oynamak için süreksiz bir tahlil bulmayı başardı. Reddit kullanıcısı UnderTheHood788, oyunu oynamamış yahut tamamlamamış olanlar için potansiyel spoiler ihtarında bulunarak açıkla ilgili detayları paylaştı.

Açık, oyuncuların Peter Parker’a geçtiği muhakkak bir orta sahneyi (spoiler) içeriyor. Fidelity modunda oynarken, geçiş sırasında ekran karardığı anda PS5’in fişini çekmeniz gerek. Bu süreç Fidelity modunda yapılmalı çünkü böylece işlenmesi daha uzun sürüyor ve oyunculara açığı muvaffakiyetle kullanmak için ek mühlet sağlıyor.

Kasıtlı çöküşten sonra son kaydı yine yükleyen oyuncular kendilerini net bir amacı olmayan “Don’t Be Scared” başlıklı bir vazifede buluyor. Reddit kullanıcısına nazaran, oyuncuların tanımlanamayan bir amaç vazifesine yahut talon drone misyonuna gitmeleri, bir müddet beklemeleri ve oyunun onları otomatik olarak Venom’a geçirmesi gerekiyor.

Bir defa daha tekrar yükleme yapıldığında, oyuncular kendilerini gecenin içinde Venom olarak bulacak ve avcılara, alevlere, haydutlara ve hatta ortakyaşamlara karşı işlenen hatalar da dahil olmak üzere çeşitli zorluklarla uğraş edebilecekler. Bu açık, oyuncuların üsleri ele geçirmek üzere faaliyetlere katılmalarına bile müsaade veriyor.

Venom olarak oynamak için bu yeni keşfedilen açık birçok oyuncuyu heyecanlandırırken, Insomniac Games’in bir evvelkine verdikleri reaksiyona misal formda bu açığı derhal ele alacağı ve güncelleyeceği tarafında genel bir beklenti var. Oyun topluluğu, bu üzere açıkların amaçlanan oyun tecrübesini bozabileceğinin ve istenmeyen sonuçlara yol açabileceğinin de son derece farkında.

Eğer Venom olarak oynamak istiyorsanız elinizi çabuk tutun çünkü Insomniac açığı en kısa müddette giderecektir. Siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/spider-man-2de-venom-olarak-oynamanin-yolu-kesfedildi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir