Razer ve otomotiv devi anlaştı! Oyunculara özel RGB’li SUV

Razer ve Lexus, bir SUV modeli için iş birliğine gitti. Lexus TX modeli, Razer’ın dokunuşuyla yine tasarlandı.

Razer ve otomotiv devi anlaştı! Oyunculara özel RGB’li SUV
  • 0
  • 1
  • 9 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Razer, lüks araba üreticisi Lexus ile bir ortaya gelerek yeni bir iş birliğine imza attı. Lexus TX isimli SUV modeli için birlikte çalışan şirket, oyunculara hitap eden yeni bir TX versiyonu geliştirdi. Işıklı tasarımı ve premium koltuklarıyla dikkat çekiyor.

Lexus TX Razer Edition çıktı

2023 Espor Ödülleri’nde tanıtılan özel Lexus TX, Razer tarafından bir “mobil oyun istasyonu” olarak hizmet verecek formda modifiye edildi. Dış tasarım, RGB ışıklandırmayla birlikte mat siyah renginde geliyor. İçte ise birtakım değerli değişiklikler bulunuyor.

Aracın art tarafındaki koltuklar, iki büyük LED oyun monitörüne sahip. Razer, art koltuğu taşınabilir bir savaş alanına dönüştürebileceğini sav ederek RGB aydınlatmalı klavye ve oyun koltuğu eklediğinin de söz etti.

Ayrıca TX’in bagajı, oyun bilgisayarı için gerekli olacak donanımları ve etraf ünitelerini taşıyacak halde donatıldı. Bu sayede iki oyuncu, çift ekrana bağlanan yüksek performanslı bilgisayarlar yardımıyla hareket halindeyken bile oyun oynayabilecek.

Lexus TX’in motor konfigürasyonlarında ise rastgele bir değişikliğe gidilmedi. SUV’nin 2024 versiyonunda 3,5 litrelik V-6 motor bulunuyor ve 100 km/s’e 5.7 saniyede ulaşabiliyor. Razer sürümü ise 2.4 litrelik turboşarjlı motor yahut hibrit seçenekleriyle satışa sunulacak.

Bu iş birliği ile Razer ve Lexus, uzun seyahatler sırasında oyun oynamayı seven kullanıcılara hitap etmeyyi amaçlıyor. Aracın seri üretim sürecine ait bilgi verilmedi, bu da sonlu sayıda üretileceği manasına geliyor. Razer modifiyeli Lexus TX fiyatı da bilinmeyen, fakat olağan sürümünün 55 bin dolardan başladığını belritelim.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/razer-lexus-otomobil

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir