Popy Para, Türk E-Sporunu S2G ve Barış G. ile global arenada temsil edecek

Popy Para, spor dünyasındaki aktifliğini artırarak Türk e-sporuna da güçlü bir takviye sunmaya devam ediyor.

Popy Para, Türk E-Sporunu S2G ve Barış G. ile global arenada temsil edecek
  • 0
  • 1
  • 9 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Türkiye’nin önde gelen finansal teknoloji platformlarından biri olan Popy Para, spor dünyasındaki aktifliğini artırarak Türk e-sporuna da güçlü bir takviye sunmaya devam ediyor. Kasım ayında Kayserispor’a sponsor olan Popy Para, artık de Türkiye’nin tek e-spor ekibi PUBG Mobile Dünya Şampiyonu S2G’ye ve grubun kurucusu Barış G.’ye sponsor oldu.

Popy Para’nın, e-spor dünyasındaki varlığını güçlendirmek ismine gerçekleştirdiği bu mutabakatın, Türk e-sporunun memleketler arası alandaki başarılarına kıymetli bir katkı sağlaması bekleniyor. Barış G., Türkiye’yi dünya şampiyonasında temsil eden tek kadro olan S2G isimli e-spor takımının başarısıyla dikkat çekiyor.

Sponsorluk muahedesi, 7 Aralık 2023 tarihinde İstanbul Hilton Toplantı salonunda gerçekleştirilen bir lansman aktifliğiyle duyuruldu. Popy Para Marketing Director Merve Uzunokur ve PUBG Mobile Dünya Şampiyonu Barış G., basın toplantısında sponsorluk muahedesinin e-spor dünyasına olan katkılarını değerlendirdiler.

Popy Para Marketing Director Merve Uzunokur, yaptığı açıklamada, “Türk e-sporuna duyduğumuz inanç ve inancın bir göstergesi olarak, PUBG Mobile Dünya Şampiyonu S2G ve ekibin kurucusu Barış G.’ye sponsor olduk. E-spor, gençler ortasında giderek artan bir popülerlik kazanıyor ve bu alandaki yetenekleri desteklemek, bizim için büyük bir öncelik haline geldi. Barış G. ve S2G kadrosuna muvaffakiyetler diliyor, bu işbirliğinin e-spor topluluğuna olumlu katkılar sağlamasını yürekten istek ediyoruz” dedi.

PUBG Mobile Dünya Şampiyonu S2G’nin kurucusu ve Türk e-spor oyuncusu Barış G. ise, “Popy Para’nın e-spora gösterdiği bu takviye, Türk e-sporunun memleketler arası arenada daha da güçlenmesine katkı sağlayacak. Bu sponsorlukla birlikte, S2G olarak Türkiye’yi en düzgün halde temsil etmek ve yeni muvaffakiyetler elde etmek için motive oluyoruz. Popy Para ailesine teşekkür ederiz” biçiminde konuştu.

Bu sponsorluk muahedesi, Popy Para’nın yalnızca finansal teknoloji alanındaki başarılarıyla değil, tıpkı vakitte Türk sporuna ve e-sporuna olan güçlü dayanaklarıyla de dikkat çekti. Türk e-sporunun milletlerarası alandaki başarılarına katkı sağlayacak bu işbirliği, e-spor topluluğunda heyecanla karşılandı.

PUBG Mobile Dünya Şampiyonası bu yıl Türkiye’de gerçekleştiriliyor. 8-9-10 Aralık 2023 tarihinde İstanbul’da yapılacak olan tertibe dünyanın farklı ülkelerinden e-spor ekipleri ve yabancı davetliler de katılacak.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/popy-para-turk-e-spor-s2g

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir