Oyun dünyasına bomba üzere düştü! GTA 6 ön sipariş tarihi netleşti

Yılın en beklenen oyunlarından GTA 6 için aralık ayında bir tanıtım gerçekleştirilecekken, ön sipariş tarihi de ortaya çıktı.

Oyun dünyasına bomba üzere düştü! GTA 6 ön sipariş tarihi netleşti
  • 0
  • 7
  • 26 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Dünyanın en büyük oyun geliştiricilerinden Rockstar Games, sevilen GTA serisini devam ettiriyor. Şirket, önümüzdeki haftalarda yeni GTA 6‘yı tanıtacak. Merakla beklenen bu üretim için şimdiye kadar pek çok bilgi internete sızdırıldı. Bu bilgiler heyecanı giderek artırıyorken son olarak GTA 6 ön sipariş tarihi de ortaya çıktı.

GTA 6 ön sipariş tarihi ne vakit?

Daha evvel ortaya çıkan bilgilere nazaran GTA 6, serideki evvelki oyunlara nazaran çok daha geniş bir haritayla ve daha fazla aksiyonla karşımıza çıkacak üzere görünüyor. Bu bağlamda oyun dünyası, bu yeni oyunu heyecan içerisinde bekliyor.

Rockstar Games, geçtiğimiz günlerde resmi toplumsal medya hesapları üzerinden GTA 6’nın aralık ayının başlarında tanıtılacağını açıkladı. Bu açıklama oyun dünyasına bomba üzere düşmüşken, gözler ön sipariş tarihi için yapılacak duyuruya çevrildi. Şirketten şimdiye kadar bu mevzuyla ilgili bir bilgi gelmedi. Lakin kısa müddet evvel ortaya çıkan yeni bir ayrıntı, GTA 6 ön sipariş tarihini gözler önüne serdi.

Bir X (Twitter) kullanıcısı, teknoloji eserleri satıcısı Argos’a resmi toplumsal medya hesabı üzerinden GTA 6 ile ilgili bir soru sordu. “Allan” isimli bir takviye temsilcisi ise Xbox Series X/S ve PlayStation 5 platformları için GTA 6 ön sipariş tarihinin 12 Aralık 2023 olduğunu söyledi. Üstelik bu tarihin distribütörler tarafından onaylandığını söz etti.

Sosyal medyada dolaşan bu yazışma, birçok oyuncu ortasında heyecan ve kuşkuyu beraberinde getirdi. Kimi kullanıcılar bu tarihe inanmayıp sohbetin palavra olduğunu söylüyorken, bazıları de yüksek bir ihtimalle yanlışsız olduğunu öne sürüyor. Durum şu an için belgisiz ve Rockstar Games üzere bir kaynaktan resmi bir açıklama beklemek dışında elimizden bir şey gelmiyor üzere görünüyor.

Peki siz bu mevzu hakkında neler düşünüyorsunuz? GTA 6’yı satın alacak mısınız? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/gta-6-on-siparis-tarihi-beklenen

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir