Netflix, 2024’te kütüphanesine katacağı oyunları açıkladı!

Netflix, 2024’te Games kütüphanesine katılacak birinci taşınabilir oyunları açıkladı. Tanınan oyunlar Netflix üyeliği ile birlikte geliyor.

Netflix, 2024’te kütüphanesine katacağı oyunları açıkladı!
  • 0
  • 1
  • 14 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Netflix, 2023’e yaklaşık iki hafta kala, hizmetinin oyun kısmıyla ilgilenenler için nelerin geleceğine ait detayları paylaşma vaktinin geldiğine karar verdi. Bazılarınızın muhtemelen bildiği üzere Netflix, iki yıl evvel abonelerine fiyatsız taşınabilir oyunlar sunmaya başladı. Sunduğu birçok oyunun akabinde artık de 2024’te Netflix Games kütüphanesine hangi oyunların ekleneceği belirli oldu.

Netflix Games’te 2024 yılında bizleri neler bekliyor?

Popüler yayın şirketi, 2023 yılı boyunca daima genişleyen kütüphanesine yakın vakitte Grand Theft Auto Trilogy – The Definitive Edition ile birlikte Football Manager 24 Mobile ve Storyteller dahil en az 40 oyun ekledi.

Ayrıca Netflix, taşınabilir oyun portföyünü genişletmeye yardımcı olmak için birkaç tanınan bağımsız geliştiriciyi de satın aldı. Bu stüdyolar ortasında, Oxenfree II: Lost Signals’ın geliştiricisi Night School ve Netflix Stories: Love is Blind’ı ortaya koyan Boss Fight Entertainment var.

Bu yılın sonuna kadar Netflix, her üyeliğe reklamsız, satın alma yahut ekstra fiyat olmaksızın 86 oyun dahil edecek. Şirketin dediğine nazaran göre şu anda en az 90 oyun daha geliştirme kademesinde ve önümüzdeki aylarda kütüphaneye eklemek için hazırlanıyor.

Netflix, kütüphanesine katacağı oyunlardan dördünü bugün açıkladı ve epeyce farklılar: Cozy Grove: Camp Spirit, FashionVerse, Game Dev Tycoon ve Sonic Mania Plus. İkincisi birinci defa Netflix Games’e özel olacak ve taşınabilir aygıtlarda da kullanılabilir olacak.

2024’te gelecek öteki oyunlar ortasında Braid, Anniversary Edition (30 Nisan), Chicken Run: Eggstraction, The Dragon Prince: Xadia, Dumb Ways to Survive, Hades, Harmonium: The Musical, Katana Zero, Money Heist: Ultimate Choice (4 Ocak), Monument Valley 1 ve 2 yer alıyor.

Daha heyecan verici bir habere nazaran Netflix, Squid Game cihanında geçen bir oyunla birlikte Üstün Evil Megacorp tarafından geliştirilen bir Rebel Moon oyununu da kütüphanesine getirmek için çalıştığını doğruladı. Pekala siz bu husus hakkında neler düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Shiftdelete

Kaynak : https://shiftdelete.net/netflix-games-2024-hangi-oyunlar-olacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir