MHP’li Belediye Lideri Harun Hayali Kalp Krizi ve Beyin Kanaması Geçirdi

KARS’ın Sarıkamış ilçesinde göğüs ağrısı şikayetiyle hastaneye giden MHP’li Belediye Lideri Harun Hayali, kalp krizi geçirdi ve tedavi altına alındığı ağır bakım ünitesinde beyin kanaması da geçirdi. Sıhhat heyeti, Hayali’nin ambulans uçakla İzmir Dokuz Eylül Hastanesi’ne sevkine karar verdi.

MHP’li Belediye Lideri Harun Hayali Kalp Krizi ve Beyin Kanaması Geçirdi
  • 0
  • 1
  • 9 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

KARS’ın Sarıkamış ilçesinde göğüs ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede kalp krizi geçirdiği anlaşılan MHP’li Belediye Lideri Harun Hayali, tedaviye alındığı ağır bakım ünitesinde bu kere beyin kanaması geçirdi. Sıhhat heyeti, Lider Hayali’nin ambulans uçakla İzmir Dokuz Eylül Hastanesi’ne sevkine karar verdi.

Sarıkamış Belediye Lideri Harun Hayali, sabah saatlerinde göğsündeki ağrı şikayetiyle Sarıkamış Devlet Hastanesine gitti. Burada muayene edilen Hayali’nin kalp krizi geçirdiğini belirleyen tabipler, Kafkas Üniversitesi Tıp Fakültesi Sıhhat Araştırma ve Uygulama Merkezi’ne sevk etti. Öğle saatlerinde anjiyo olan ve ağır bakım servisinde tedavi altına alınan Lider Hayali’nin bu sırada beyin kanaması da geçirdiği belirlendi.

Kars Valisi ve Belediye Lider Vekili Ziya Polat, Sarıkamış Kaymakamı Enis Aslantatar ve Kafkas Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüsnü Kapu hastaneye gelerek, Hayali’nin durumu hakkında hekimlerden bilgi aldı. Sıhhat heyeti, Başkan Harun Hayali’nin ambulans uçakla İzmir Dokuz Eylül Hastanesi’ne sevk edilmesine karar verdi.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Şimdiki

Haberler.com

https://www.haberler.com/guncel/mhp-li-belediye-baskani-harun-hayali-kalp-krizi-ve-beyin-kanamasi-gecirdi-16606874-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir