Kuşadası’nda kamyonet parkı nedeniyle çıkan hengamede baba yaralandı

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yol kenarına park ettikleri kamyonet nedeniyle firmayı şikayet eden otel işletmecisi baba ve oğul ile nakliyeciler ortasında arbede çıktı. Arbedede oğlunu elindeki bastonla savurarak kurtarmak isteyen 70 yaşındaki baba, aldığı darbeler sonucu yaralandı. Arbede anı kameraya yansıdı.

Kuşadası’nda kamyonet parkı nedeniyle çıkan hengamede baba yaralandı
  • 0
  • 4
  • 13 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Aydın‘ın Kuşadası ilçesinde yol kenarına park ettikleri kamyonet nedeniyle firmayı şikayet eden otel işletmecisi baba ve oğul ile nakliyeciler ortasında arbede çıktı. Arbedede oğlunu elindeki bastonla savurarak kurtarmak isteyen 70 yaşındaki baba, aldığı darbeler sonucu yaralandı. Hengame anı kameraya yansıdı.

Olay, saat 09.00 sıralarında İkiçeşmelik Mahallesi’nde meydana geldi. Teze nazaran, yasak olmasına karşın bir nakliye firmasına ilişkin kamyon, farklı tarihlerde çalışanlar tarafından Aydın Bulvarı üzerindeki çeşitli noktalarda park halinde bırakıldı. Bunun üzerine bölgede otel işletmeciliği yapan baba Hacı U. (70) ile oğlu Hasan U. (28), firma hakkında şikayette bulundu. Şikayet edildiklerini öğrenen çalışanlar, bugün sabah 09.00 sıralarında otelin önüne gelerek bastonuyla yürüyebilen Hacı U. ile tartışmaya başladı.

Bu sırada otelin önüne otomobille Hasan U.’nun gelmesi üzerine nakliye firması çalışanları bir anda genç adamın etrafını sararak yumruklamaya başladı. Çalışanlar ile Hasan U. ortasında çıkan hengameyi gören baba ise elindeki bastonunu savurarak oğlunu kurtarmak istedi. Yaşanan arbedede karnına ve göğsüne aldığı darbeler sonucu yere düşerek yaralanan baba, ihbar üzerine gelen sıhhat grupları tarafından hastaneye kaldırıldı. Olaydan sonra polis tarafından gözaltına alınan E.K. ise tabirinden sonra hür bırakıldı. Darp raporu alan baba ve oğul, savcılığa giderek nakliye firması çalışanları hakkında hata duyurusunda bulundu.

Öte yandan hengame anı anbean güvenlik kamerasına yansıdı.

“Peşlerini bırakmayacağım”

Nakliye firması çalışanlarının ceza alması için her türlü hukuksal hakkını kullanacağını belirten Hacı U., “Yasa gereği zarurî haller dışında Aydın Bulvarı’na park etmek yasak. Lakin kimse kurallara uymuyor” dedi.

Hasan U. ise, “Böyle bir olay başımıza geldiği için çok üzgünüm. Göğsümde ve bedenimin çeşitli yerlerinde morluklar var” diye konuştu. – AYDIN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / 3. Sayfa

Haberler.com

https://www.haberler.com/3-sayfa/kusadasi-nda-kamyonet-parki-nedeniyle-cikan-kavgada-baba-yaralandi-16621895-haberi/

#radyo #haber #radyonabizcomtr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir