Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç: Birlik ve beraberlikle çalışmalarımız sürüyor

Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, 16 ilçe lideriyle birlikte çalışmaların devam ettiğini ve insan odaklı hizmetlere devam ettiklerini vurguladı. Büyükkılıç, projeleriyle takdir topladıklarını ve Kayseri’yi her alanda ön plana çıkartacak hizmetler yaptıklarını belirtti.

Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç: Birlik ve beraberlikle çalışmalarımız sürüyor
  • 0
  • 4
  • 27 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kayseri Büyükşehir Belediye Lideri Dr. Memduh Büyükkılıç, birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, “Yerel yöneticiler olarak, daima birlikte el ele vermek suretiyle 16 ilçe liderimizle çalışmalarımız sürüyor. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın ideolojisiyle el ele gönül gönüle vermek suretiyle tüm ilçelerimizle birlikteyiz” dedi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Lideri Memduh Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları hakkında bilgiler vererek, Kayseri‘de 16 ilçe belediyesiyle el ele gönül gönüle olduklarını ve bu çerçevede çalışmalara, hizmetlere devam ettiklerini tabir etti.

Hayata geçirdikleri projelerle Türkiye çapında takdir topladıklarını söz eden Büyükkılıç şunları söyledi:

“Hep birlikte el ele vermek suretiyle 16 ilçe liderimizle çalışmalarımız sürüyor. Millet bahçemiz içerisinde belediye tesislerinde hala çalışmalarımız devam ediyor. Kütüphanemiz var. Mutfak Sanatları Merkezi’miz var. Bu çalışmalarımız devam ediyor. Lakin Allah’a şükürler olsun Kayseri tarafından kabul görmüş, Kayseri’mize yakıştırılmış, ulusal basında da yerelde de tıpkı takdiri alıyoruz. Bütün bu hoşluklarla birlikte Kayseri’mizi ulaşım, turizm, kültür başlıkları altında, birebir formda ulusal bazda kentimizi tanıtma manasında havalimanı terminal binamızla, alt geçitlerimizin yapılmasıyla, elbette bu kentin ticari istikametiyle, yani her istikametiyle bu kenti ön plana çıkartacak hizmetler yapıyoruz.”

“Ben kültürü ile değil, biz kültürü ile hareket ediyoruz”

Başkan Büyükkılıç, Kayseri’de hiçbir ilçeyi göz arkası etmeden, insanları kucaklayan ve bağrına basan bir anlayış ile hizmetlere devam ettiklerini kaydederek, “Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin hakikaten akademik ve deneyimli bir takımı var. Bu anlayış içerisinde takımı kutluyorum. Projeler Kayseri projesi. Şahıslar fani. Ben kültürü ile değil, biz kültürü ile olaylara bakış açımızı hiçbir vakit değiştirmedik. Değiştirmeyeceğiz. Dışarıdan gelenlerin çok takdir ettiği birlik ve beraberlik içerisinde, kamu kuruluşlarımız, STK’larla, Kayseri’nin olumlu anılmasını sağladık. Erciyes’te dönem başladı üzere. Çok daha hoş çalışmalar olacak. Yüksek İrtifa Kamp Merkezi’miz bedel kattı. Katkı sağladı. Bizim için ehemmiyet arz ediyor. Hasılı insanı yaşat ki devlet yaşasın ideolojisiyle el ele gönül gönüle vermek suretiyle tüm ilçelerimizle birlikteyiz. Hiçbir ilçemizi göz gerisi etmeden, insanları kucaklayan bağrına basan bir yaklaşım sergiliyoruz” formunda konuştu.

Doğal gaz ulaşmayan hiçbir ilçe kalmaması için vazifeye geldiği günden bu yana büyük efor harcadığını lisana getiren Büyükkılıç, Aralık ayında Felahiye ve Özvatan’ın doğal gaz ile buluşacağını, 2024 yılında ise Sarız ve Pınarbaşı ilçelerinin doğal gaza kavuşacağını kaydetti. – KAYSERİ

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Siyaset

Haberler.com

https://www.haberler.com/politika/kayseri-buyuksehir-belediye-baskani-dr-memduh-buyukkilic-birlik-ve-beraberlikle-calismalarimiz-suruy-16571508-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir