iPhone 15 Pro Max ile RTX dayanaklı oyun oynadık!

Apple’ın iPhone 15 Pro serisi için özel çıkarılan RTX takviyeli Resident Evil Village oyununu oynadık. Performans nasıldı?

iPhone 15 Pro Max ile RTX dayanaklı oyun oynadık!
  • 0
  • 2
  • 9 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -


Apple’ın iPhone 15 Pro ve Pro Max modelleri, yeni bir periyoda girildiğinin en güçlü göstergesi. Kaliforniyalı teknoloji devi, A17 Pro işlemcisiyle donatılan bu modellerde konsol oyunlarını oynama kelamı vermişti ve bu kelamı tuttu. iPhone 15 Pro serisi için özel çıkarılan RTX dayanaklı Resident Evil Village oyununu oynadık.

iPhone 15 Pro Max ile RTX dayanaklı oyun oynadık!

Piyasaya çıkışlarının akabinde kısa bir müddet içinde, Apple Store’da tanınan konsol oyunu Resident Evil Village, iPhone 15 Pro ve Pro Max için kullanıcıların erişimine açıldı. Optimize edilmiş olan Resident Evil Village, iPhone 15 Pro serisi için konsol kalitesinde bir oyun tecrübesi sunuyor. Oyun, etkileyici bir 4K çözünürlükte ve akıcı 60 kare suratında oynanabiliyor. Üstelik, oyunun dokunmatik denetimleri, taşınabilir aygıtlar için özel olarak tasarlanmış durumda.

Bununla birlikte, rozetked.me’nin aktardığı bilgilere nazaran, oyun birebir vakitte M1 işlemcili iPad’ler için de destekleniyor. Base Game sürümü 329 TL olan oyunun, DLC Pack sürümü 209 TL ve All Access Voucher versiyonu ise 39.99 TL fiyat etiketine sahip.

Apple’ın bu atılımı, taşınabilir oyun dünyasında yeni bir periyoda işaret ediyor. iPhone 15 Pro ve Pro Max kullanıcıları, artık konsol kalitesindeki oyunları cebinde taşıyarak, etkileyici bir tecrübesi direkt telefonlarından yaşayabilecekler.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/iphone-15-pro-max-ile-rtx-destekli-oyun-oynadik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir