Huawei P70’in kamerası bir unsur imza atacak!

Bölümdeki pazar hissesini artırmak için çalışmalarını sürdüren Huawei‘de yaklaşan P70 ailesiyle ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya…

Huawei P70’in kamerası bir unsur imza atacak!
  • 0
  • 2
  • 10 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Sektördeki pazar hissesini artırmak için çalışmalarını sürdüren Huawei‘de yaklaşan P70 ailesiyle ilgili yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bugüne dek ortaya çıkan sızıntılara nazaran yaklaşan seride kamera konusunda kıymetli yenilikler olacak. İşte Huawei P70 kamerasıyla ilgili yeni sızıntılar!

Huawei P70 serisinde 1 inç Sony IMX989 kamera kullanılabilir

Sektörde sızıntılarıyla bilinen Digital Chat Station, yaklaşan Huawei P70 serisiyle ilgili değerli ayrıntıları paylaştı. Buna nazaran Çinli firma cihazlarda 1 inç Sony IMX989 ve OmniVision OV50H sensörlerini kullanabilmek için çeşitli testler gerçekleştiriyor.

Kaynağa nazaran şirket 1 inçlik Sony IMX989 sensörünü seride en az bir modelde kullanacak. Şu an için telefon ismi verilmese de tezlere nazaran Huawei P70’de bu özelliğe yer verilecek. Bunun dışında öteki imaj sensörünün hangi aygıtlarda kullanılacağıysa şimdilik söz edilmedi.

Yaptırımların getirdiği en büyük zorluklardan birisi olan 5G sorunu da yavaş yavaş aşılmaya başlandı. Çünkü geçtiğimiz aylarda tanıtılan şirketin en yeni akıllı telefonları Mate 60 ailesinde 5G takviyesi karşımıza çıktı. Rastgele bir aksilik çıkmaması durumunda P70 ailesinde de bu teknolojinin kullanılması bekleniyor.

Huawei P70 ailesinin ne vakit tanıtılacağı şimdilik belirli değil. Lakin şirkete yakın kaynaklardan gelen bilgilere nazaran selefleriyle misal bir tanıtım takvimini benimseyecek ve 2024’ün birinci yarısında vitrine çıkacak.

Peki siz bu husus hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/huawei-p70-kamerasi-icin-iddialar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir