Honor Magic 6 Pro, “Telefon çekmiyor” meselesini ortadan kaldırıyor!

Honor, amiral gemisi serisi için ağır mesai harcıyor. Gelen bilgilere nazaran Magic 6 Pro uydu ilişki özelliğini barındıracak.

Honor Magic 6 Pro, “Telefon çekmiyor” meselesini ortadan kaldırıyor!
  • 0
  • 1
  • 1 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Honor, Huawei ismi altından ayrılıp başlı başına markalaştı ve son periyottaki çıkışıyla dikkatleri üzerine çekti. Şubat ayında satışa çıkan Honor Magic 5 serisi, yakaladığı muvaffakiyetle şirketin yüzünü güldürdü. Bunun üzerien Honor, Magic ailesine yeni bir seri daha eklemek üzere çalışmalarını sürdürüyor.

Honor Magic 6 Pro, uydu temas takviyesine sahip olacak

Honor Magic 6’nın bir evvelki seri üzere şubat ayında sahne alması bekleniyor. Son günlerde seri hakkında değerli ayrıntılar gün yüzüne çıktı. Son gelen bilgi, akıllı telefon dünyasının yavaş yavaş kullandığı bir özelliğin bu seride olacağını söylüyor.

MyDrivers’da yer alan habere nazaran Honor CEO’su Zhao Ming, aygıta ait birtakım ayrıntılar paylaştı. Honor Magic 6 Pro, uydu irtibat takviyesi ile gelecek. Birinci olarak iPhone 14 ve iPhone 15 serilerinde uydu üzerinden Acil Yardım özelliği olarak karşımıza çıkan bu özellik, artık de Honor tarafından kullanılacak.

Daha evvel gelen bilgilere bakarsak Magic 6, 6 Pro ve 6 Ultimate modellerinden oluşan serinin işlemci koltuğunda Snapdragon 8 Gen 3 yer alacak. Aygıtların geçtiğimiz günlerde dizaynları sızdırıldı. Görsellere baktığımızda hap halindeki çentiğin ekranın sol tarafından ortaya taşınmış olması dikkat çeken farklılıklardan birisi oldu.

Daha evvelki söylentiler, Magic 6 Pro’nun ToF sensörü dahil olmak üzere üç kamera içeren yuvarlak kamera modülünü koruyacağını gösteriyor. Ön paneldeki adanın ise 12 Megapiksel ultra geniş selfie kamerası ve 3D derinlik sensörlerini barındırması bekleniyor. Son olarak ortaya çıkan rapora nazaran Honor Magic 6, 66W süratli şarj dayanağıyla sahne alacak.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/honor-magic-6-pro-uydu-baglanti-destegi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir