GÜZEL Partili vekilden, partiden istifa eden Yanıkömeroğlu için olay paylaşım: İmamoğlu satın aldı

ÂLÂ Parti Kurucular Konseyi Üyesi İstanbul Milletvekili Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, mahallî seçimlerde CHP ile ittifak kurulmaması üzerine partisinden istifa etti. Yanıkömeroğlu’nun kararı sonrası UYGUN Parti Ankara milletvekili Yüksel Arslan istifa haberini geçen bir haber sitesinin paylaşımına “İmamoğlu satın aldı” yorumu yaptı. Arslan’ın daha sonra kelam konusu yorumu sildiği görüldü.

GÜZEL Partili vekilden, partiden istifa eden Yanıkömeroğlu için olay paylaşım: İmamoğlu satın aldı
  • 0
  • 0
  • 8 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

İyi Parti‘de istifa rüzgarı devam ediyor. Son olarak partinin Kurucular Şurası Üyesi İstanbul Milletvekili Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, lokal seçimde CHP ile ittifak kurulmamasına reaksiyon göstererek partisinden istifa etti. Yanıkömeroğlu’nun istifası sonrası yaşanan bir gelişme ise ortalığı kötü karıştırdı. UYGUN Parti Ankara milletvekili Yüksel Arslan, Yanıkömeroğlu’nun istifasını duyuran bir haberi toplumsal medya hesabından paylaşarak “İmamoğlu satın aldı” yorumunda bulundu. Arslan’ın kısa mühlet sonra yaptığı bu yorumu sildiği fark edildi.

İYİ PARTİLİ VEKİL PARTİDEN İSTİFA ETTİ

Sosyal medya hesabından açıklama yapan GÜZEL Parti Kurucular Şurası Üyesi İstanbul Milletvekili Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu, “Kurucular Heyeti üyesi olduğum GÜZEL Parti üyeliğinden istifa etmiş bulunmaktayım. Kuruluş emel ve unsurlarımızdan bir müddettir uzaklaşmış olmanın hüznü içerisindeyim. Bugüne kadar olduğu üzere bundan sonra da ülkemin çıkarlarına öncelik vererek çalışmalarıma devam edeceğim.” tabirlerini kullandı.

İSTİFA SONRASI ÂLÂ PARTİLİ VEKİLDEN OLAY PAYLAŞIM

Ankara Büyükşehir Belediye Lideri Mansur Yavaş’ın Özel Kalem Müdürlüğü ve ABB İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı misyonlarında bulunan ve daha sonra ÂLÂ Parti’den Ankara Milletvekili olarak TBMM’ye giren Yüksel Arslan’ın, DÜZGÜN Parti İstanbul Milletvekili Ayşe Sibel Yanıkömeroğlu’nun istifa ettiği haberlerinin akabinde toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı yorum dikkat çekti.

“İMAMOĞLU SATIN ALDI”

Arslan yaptığı yorumda Yanıkömeroğlu’nu kastederek “İmamoğlu satın aldı” sözlerini kullandı. Arslan’ın daha sonra kelam konusu yorumu sildiği görüldü.

Haberler.com

https://www.haberler.com/politika/iyi-partili-vekilden-partiden-istifa-eden-16603266-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir