GTA 6 fragmanı sızdı mı? İşte o video!

Toplumsal medyaya düşen bir içeriğin GTA 6 fragmanı olduğu argüman edildi. İşte tanıtımdan evvel yayılan o görüntü…

GTA 6 fragmanı sızdı mı? İşte o video!
  • 0
  • 0
  • 3 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Oyun dünyasının en büyük isimlerinden Rockstar Games, artık kült haline gelmiş Grand Theft Auto (GTA) serisi ile adeta özdeşleşmiş durumda. Şirket, geçtiğimiz haftalarda GTA 6 fragmanı yayınlayacağını açıklayarak oyunu duyurmuştu. Bugün oyun hakkında çok değerli bir sızıntı ortaya çıktı.

İşte GTA 6 fragmanı olduğu argüman edilen içerik!

Rockstar Games, bu ay 25. yılını kutluyor. Şirket, bu duruma özel olarak GTA 6 fragmanı paylaşacağını daha evvelce belirtmişti. Bugün ise toplumsal medyaya GTA 6 fragmanı olduğu tez edilen bir içerik düştü. Birtakım kaynaklara nazaran içerik, Rockstar’da çalışan bir kişinin oğlu tarafından yayıldı.

İşte oyunun fragmanı olduğu sav edilen görüntü;

Öncelikle belirtmek gerekir ki içeriğin nitekim GTA 6’ya ilişkin olup olmadığı bilinmiyor. Öte yandan şirket, iki gün evvel resmi X (Twitter) hesabı üzerinden yaptığı duyuru ile oyunun ne vakit tanıtılacağını açıkladı. Buna göre GTA 6 tanıtım tarihi, 5 Aralık (Salı günü). Kelam konusu imal, Türkiye saatiyle 17.00’de oyuncuların karşısına çıkacak.

Tanıtım tarihi için paylaşılan görsele baktığımızda oyunun Miami gibi bir yerde geçeceğine dair beklentiler oluşuyor. Çünkü daha evvel ortaya çıkan bilgiler de bunu destekliyor. Yani yeni ve daha büyük bir Vice City ile karşılaşabiliriz. Natürel bunun aksi de olabilir.

Siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşınız.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/gta-6-fragmani-sizdi-video

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir