Grevler bitti, Venom 3 çekimleri tekrar başladı! Pekala ne vakit geliyor?

Hollywood’da bu yılın bahar aylarından süregelen müellif grevleri sonunda bitti ve Venom 3 çekimleri tekrar başladı.

Grevler bitti, Venom 3 çekimleri tekrar başladı! Pekala ne vakit geliyor?
  • 0
  • 6
  • 26 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Merakla beklenen Venom 3, Tom Hardy’nin başrol aldığı serinin bir sonraki kısmını merakla bekleyen hayranlarını sevindirecek formda, spot ışıklarına muzaffer bir dönüş yapıyor. Sinemanın çekimlerine, yanai yapıma tekrar başlandı.

Peki Venom 3 ne vakit çıkacak? İşte planlanan çıkış tarihi!

Şükran Günü ve kesimdeki grevler nedeniyle verilen kısa bir ortanın akabinde, oyuncular ve grup sete geri döndü ve 8 Kasım 2024’te vizyona girmesi planlanan Venom üçlemesinin son kısmı için hazırlanıyor.

Başroldeki anti kahramanı canlandırmanın yanı sıra üretimci olarak da misyon yapan Tom Hardy, heyecan verici haberi takipçileriyle paylaşmak üzere Instagram’ı kullandı. Birinci Venom sinemasından yeni sinemaya uzanan seyahat için minnettarlığını tabir eden Hardy, simbiyotik karakterin hayata getirilmesinde değerli rol oynayan özverili gruplara, oyunculara ve takıma teşekkür etti. Bölümün zorluklarına değinen Hardy, manilerin aşılmasında zanaata duyulan tutkunun ve yıldız bir grubun dayanağının kıymetini vurguladı.

Tom Hardy ve birinci defa direktörlük koltuğuna oturan Kelly Marcel tarafından kaleme alınan bir öyküden türetilen Venom 3, hayranların sevdiği üstün kahraman güldürüsünün yeni bir dozunu sunmayı vaat ediyor.

Daha evvel 2021’de Venom: Let There Be Carnage’ın kıssasında Hardy ile işbirliği yapan Marcel, Hardy tarafından yakın bir arkadaş ve direktörlük alanında yükselen bir yetenek olarak selamlanıyor. Sinemanın oyuncu takımına Juno Temple ve Chiwetel Ejiofor katılırken, Temple başrolde yer alacak.

Çekimlerine Haziran ayında başlanan sinema, SAG-AFTRA grevinin başlamasıyla süreksiz bir pürüze takıldı. Başlangıçta meçhul bir Ekim 2024 gösterimi için planlanan sinema, resmi olarak 12 Temmuz 2024’e ertelendi. Lakin, grevler bir gecikmeye daha yol açarak vizyon tarihini birebir yılın Kasım ayına çekti.

Hardy’nin Marcel’in direktörlük maharetine duyduğu hayranlık, Venom 3’ün dümenine geçtiği için onu överken açıkça görülüyor. Bir sinema imalcisi olarak gelişiminden gurur duyduğunu ve gişe rekorları kıran bir muhteşem kahraman sinemasının zorluklarının üstesinden gelirken onunla birlikte çalışma fırsatının tadını çıkardığını tabir ediyor.

Hardy yaklaşan sinematik seyahate metaforik bir kadeh kaldırırken, hayranlar Venom 3’ün 8 Kasım 2024’te, her şeyin plana uygun gittiğini varsayarsak, simbiyotik destana heyecan verici bir son vaat ederek dişlerini sinemalara geçirmesini bekleyebilirler.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/venom-3-cekimleri-yeniden-basladi-ne-zaman-geliyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir