Eti döverek parayı bulan Nusret Gökçe’den tatil cennetine dev proje

Tuz dökme hareketi ve ete şaplak attığı manzaralarla isminden kelam ettiren Nusret Gökçe, İspanya’nın Ibiza Adası’nda büyük bir proje başlattı. Ünlü işletmeci, restoran otel ve rezidanslardan oluşan tesisin temel atma merasimine şahsen katıldı.

Eti döverek parayı bulan Nusret Gökçe’den tatil cennetine dev proje
  • 0
  • 6
  • 11 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Et restoranları kadar toplumsal medyada paylaştığı görüntülerle da dünya çapında üne kavuşan Nusret Gökçe, zincirine yeni bir halka ekliyor. Gökçe, İspanya’nın Akdeniz’de bulunan ünlü tatil adası Ibiza’da büyük bir proje başlattı. Adanın kalbi kabul edilen liman bölgesinde temeli atılan komplekste restoranlar, otel ve rezidanslar bulunacak. Gökçe, İspanya’daki birinci restoranının da yer alacağı projeyi ağustos ayında toplumsal medya hesabından duyurmuş ve “Hayatımın en kıymetli projesi” sözünü kullanmıştı.

Nusret vakit zaman restoranındaki fiyatlarla tartışma yaratsa da Türkiye’de 9, ABD’de 7, Birleşik Arap Emirlikleri’nde 2, Yunanistan, Suudi Arabistan, İngiltere ve Katar’da da birer restoranı var. İspanya’da açılacak restoran ise zincirin 23’üncü halkası olacak.

TUZ DÖKME HAREKETİ İLE ÜNLENDİ

Gökçe, toplumsal medyada paylaştığı “dirsek üzerinden yemeğe tuz dökme” hareketi ile büyük ün kazandı. Bu hareket restoran zincirinin sembolü haline geldi. Gökçe de dünyada ‘Salt Bae’ diye anılmaya başladı.

Kaynak: Haberler.com / Gastronomi

Haberler.com

https://www.haberler.com/haberler/eti-doverek-parayi-bulan-nusret-gokce-den-tatil-16613401-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir