Erzincan Valisi Engelli Bireyleri Ziyaret Etti

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, vali yardımcıları ve kurum müdürleri ile birlikte Erzincan merkezde ikamet eden engelli bireyleri ve ailelerini ziyaret etti. Ziyaretlerde engelli bireylerin muhtaçlık ve talepleri dinlendi.

Erzincan Valisi Engelli Bireyleri Ziyaret Etti
  • 0
  • 0
  • 8 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, vali yardımcıları ve kurum müdürleri ile birlikte Erzincan merkezde ikamet eden engelli bireyleri ve ailelerini ziyaret ettiler.

İl merkezinde farklı mahallelerde ikamet eden 34 engelli bireyin meskenlerine gidilerek yapılan ziyaretler kapsamında; Çiğdem Gedik ve ailesini ziyaret eden Vali Hamza Aydoğdu, Gedik ailesi ile bir mühlet görüşerek, Çiğdem Gedik ve aile bireylerinin gereksinim ve taleplerini dinledi.

Vali Hamza Aydoğdu ziyarette yaptığı konuşmada “Engelli vatandaşlarımızın yaşadığı meseleleri çözme noktasında elimizden gelen tüm çabası gösteriyoruz. Zira onların ve ailelerinin memnunluğu, yüzlerinin gülmesi bizler için çok kıymetli. Devletimiz, engelli bireylerin hayat standartlarının en üst düzeye yükseltilmesi ve toplumsal hayata daha fazla dahil edilmeleri için gerekli düzenlemeleri yaptı ve yapmaya devam ediyor. Engellilerimize en hoş biçimde bakan ailelerimize de teşekkür ediyorum. Bizler de her vakit sizlerin yanınızdayız. Allah sizlerden razı olsun.” dedi. – ERZİNCAN

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Lokal

Haberler.com

https://www.haberler.com/yerel/erzincan-valisi-engelli-bireyleri-ziyaret-etti-16603323-haberi/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir