Epic, 17 oyunu fiyatsız dağıtacak! İşte bomba aktifliğin tarihi

Epic Games Store’un yılbaşına özel büyük bir aktiflik düzenleyeceği ortaya çıktı. Buna nazaran platform, her gün fiyatsız oyun dağıtacak.

Epic, 17 oyunu fiyatsız dağıtacak! İşte bomba aktifliğin tarihi
  • 0
  • 4
  • 8 Aralık 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Steam‘den sonra dünyanın en büyük dijital oyun mağazası olan Epic Games Store, rekabeti artırabilmek için son yıllarda çeşitli etkinlikler düzenliyor. Bu sayede milyonlarca yeni kullanıcı kazanan şirket, artık ise büyük bir aktiflik için gözünü yılbaşına dikti. İşte bilmeniz gerekenler…

Epic Games, yılbaşına özel her gün fiyatsız oyun dağıtacak! İşte tarihler

Bildiğiniz üzere Epic Games, esasen uzun bir müddettir her hafta tertipli olacak halde 1 yahut 2 oyunu fiyatsız hale getiriyor. Lakin şirket, daha fazla kullanıcı çekmek için hudutları zorluyor. Son gelişmeye nazaran geçtiğimiz yılın başarılı yılbaşı aktifliği, bu yıl da devam edecek.

Epic Games, geçtiğimiz saatlerde bu haftanın fiyatsız ikramlarını dağıttı. Önümüzdeki haftanın oyunu ise “gizemli” formda etiketlenerek gizlendi. Bu doğrultuda ortaya çıkan bilgilere nazaran Epic Games Store, 14 Aralık‘tan itibaren her gün fiyatsız bir biçimde oyun dağıtmaya başlayacak. Bu büyük aktifliğin bitiş tarihi ise 31 Aralık ya da 28 Aralık olacak. Bu tarih şimdilik belgisiz.

Tabii Epic Games’ten bu hususla ilgili resmi bir açıklama gelmediğini belirtmek gerekiyor. Bu, platformun önümüzdeki hafta fiyatsız dağıtacağı oyunu gizemli bir halde gizlemesi doğrultusunda ortaya çıkan bir beklenti. Ama geçtiğimiz yıl düzenlenen yılbaşı etkinliğinde de tıpkı durumun yaşandığını belirtelim.

Peki siz bu husus hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi aşağıdaki Yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Shiftdelete

https://shiftdelete.net/epic-games-yilbasi-her-gun-ucretsiz-oyun-2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir